Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz zkas90 #39165 üzenetére

    Én kb 2,5 hónapja kezdtem, viszonyításnak leírom, hogy állok és kb mennyit fektettem bele.
    Elég sokat játszok napi átlagban, talán 2-3 óra lehet. Naxx-ot, Black rockot megvettem, illetve végül vettem kb 100 classic packot. Még nagyon sok minden hiányzik, de már tudok játszani 5-6 jó decket.
    A packokból egy 60 as csomagot pár napja vettem, már előtte is volt egy két nem rossz deckem, múlt hónapban rank 7-ig jutottam azzal ami volt, és azt se a lapok limitálták hanem a játéktudásom.
    A 60 packot most inkább azért vettem, hogy kicsit növeljem a változatosságot és ne unjam meg. Szerintem innentől kezdve már nem nagyon fogok több pénzt kiadni rá, szépen lassan gyűjtögetem majd a maradékot meg a dustot aztán ha kirpbóálnék valamit amibe hiányzik pár lap megpróbálom lecraftolni. De az elején egy kis pénz belerakása biztos, hogy rengeteget segít.

    Casual matchmakingre mintha azt olvastam volna valamelyik wiki oldalon, hogy ott is van egy láthatatlan mmr ami alapján próbál párosítani, gondolom ez a deckeket nem nézi csak a játékosok casual teljesítményét.

Új hozzászólás Aktív témák