Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mettek

    addikt

    válasz tomyka74 #143813 üzenetére

    A képminőségben igazad van. Amikor bekapcsolom az oledet az áll leejtős pláne ha playstationről van szó. Én ugyanugy képminőség fetisiszta vagyok ahogy te és engem sem győzött meg egy tavaly megnézett sony hw50 projektor az egyik házimozis kollégánál. Azonban most hogy otthoni korulmények kozott beuzemeltem a Benq-t, nem fogok többet tv-n filmet nézni. A méret egy dolog, nyilván e mellett a 65 col is mütyürke. De hiába nincs mélyfekete mégis annyira élvezetes és mozis az egész hogy én is meglepődtem. Sógorom is eldobta az agyát...eddig az oled tv-m akarta megvenni most elkezdett projektorokat nézegetni :DDD

    Jatékra viszont tartom a tv-t mert oda nem kell mozi élmény sztem.

    Aktív 3d de nincs hozzá szemüvegem igy nem tudtam kipróbálni. Azonban ezen a projin szivárványt keresve se találtunk. Hangja is rendben van smart ecoban. Feketéje is tulmutat az árán. Egy dologban marad el a drágabbaktól az pedig a sötét részletek megjelenitése. Pl fekete zakó és hasonlók. Ezen kívül szuper. Ha lehet próbálj ki egy ilyet és ha nem tetszik visszaküldöd. A medium kft manual vásznat is ad mellé.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Új hozzászólás Aktív témák