Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mandju

    senior tag

    válasz ginola #1101 üzenetére

    Northridge, HECO Victa II Jamo 606 és egy Dali Zensor+ és egy 350.000 es Polk ennek nem tudom a nevét. Ezeket hallgattam meg múlt vasárnap. A Dalit és Polkot sajnos nem érem fel, az első kettő férne bele a költségvetésbe, de nem találtam használtban. Remélem ma sikerül még többet meghallgatnom ebben az ársávban.

    Obsidiant és Kefet találtam használtan, amik 100.000-110.000ért elhozhatók. De ezeket szeretném meghallgatni, mielőtt döntök. Talán ma szerencsével járok...

    Ezekhez 50-60 körül gondoltam egy használt régebbi onkyot, vagy denont, aztán még marad kb 40.000 a szubra. Így 200.000ból megúszom az egészet és lehet, hogy elégedett is leszek a végeredménnyel....

    Ezt a használt kérdést már kitárgyaltuk pár napja..Tudom, hogy a szetted olcsóbban megúszható kompletten

    az obsidian frontnak 28,5 kg darabja... valami csak benne :F

    [ Szerkesztve ]

    * JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

Új hozzászólás Aktív témák