Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szevam

    aktív tag

    LOGOUT blog

    válasz Fred23 #186957 üzenetére

    Manapság sajnos nem igazán :( (heti 1x megyek úszni - cél 1 km/45 perc :DDD a távolságot próbálom növelni)

    #186960tisn + #186961Dorian: Volt hogy jóval kevesebbet kaját vittem be mint kellene, de utána csak többet ettem, szóval sajna belebuktam.

    Normális bevitel kalkulátor van esetleg valahol (megadom az adatokat és kidobja max mennyit ehetek)? Az "éhezésem" alatt mindig megmértem az ételt, de manapság többet kapkodok és türelmetlen vagyok, így a méregetést kihagynám. Akkor is kb csak 1-2 kg-ot fogytam. Szóval tényleg a mozágson lenne a hangsúly: ezek a plank gyakorlatok mennyire hatásosak futás helyett?

    #186965persil: oxi ezt már megértettem.

    + azt észrevettem, hogyha megnövelem a folyadék bevitelemet (Megiszom azt a 2-2,5 litert) akkor maradandó tömegnövelés történik hosszútávon (1-2 kiló :O ). Az ivással kapcsolatban mi a best practice egyébként?

    [ Szerkesztve ]

    Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

Új hozzászólás Aktív témák