Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz Angel2014 #175944 üzenetére

    A cink és magnéziumnak utána lesek. Nem szoktam őket szedni. Egy próbát megér.

    Felosztásom: mell+bicepsz, has+láb, hát+tricepsz. Általában hé, ke, pé. De ha nem jön ki a lépés akkor csúsztatok, vagy hetet fordítok. Péntek hátat kihagyom, és hétfőn azzal kezdek. Így kapnak extra pihenést az izmok. Mint írtam, már csak a fizikum fenntartása a cél. Persze nem baj ha gyarapodok, de ennyit igyekszem tartani. Vállammal kellene foglalkozni de fiatalon tönkretettem és ha koncentráltan rá edzek, akkor hetekig nem tudok még aludni sem miatta. Így hogy csak közvetve kap, nincs vele bajom.

    Az hogy mit és mennyiszer? Nem tudom megmondani. Nincs két egyforma edzésem. Nincs bevett súly és ismétlés. Ha úgy erzem belehúzok 20-at koncentráltan, ha úgy akkor felpakolom és hatot. Inkább a tiszta izom munkára figyelek mint sem a súlyokra. 20 évesen 60 kilósan, hatot nyomtam a 100-ba. Most nem igen megyek 80 fölé. Persze az is hozzátartozik hogy egyedül edzek és így biztonságosabb. Nem akarok lesérülni. Amit nyomok, azt viszont szabályosan. Kb ennyi.

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák