Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Cobrusz #87601 üzenetére

    Egyébként annak aki aki rossz versenyző olyan előny amit nem tud kihasználni- hisz alapból meglelőzik-, de mindig sír miatta... aki rendesen, és tisztán játszik annak értelmetlen hátráltatás -mert őt bűnteti (RIP best lap), és nem a gyengét segíti; és van a köztes kipörgető aki azt hiszi, hogy hú de kemény racer, és ha az élen valaki utoléri, mert catch uppal vissza van fogva, akkor agresszívan és értelmetlenül pürget ki mindenkit, viszont ha visszakapja és neki kell felzárkózni, akkor azt hiszi, hogy mennyivel jobb az élvonalnál, mert gyorsabb nála (mert az ezáltal vissza van fogva).
    + Van egy-két pálya, pl az Issi only stunt, ami a szélerőműpark felett van... na ott ha nem készülsz jó ívvel, és alap autóval vagy, első helyen, akko kb 70-80% hogy nem tudod megcsinálni a nagy ugratót, mert nem tudod elérni a kellő sebességet (ha élen erre figyelsz, lehet szivatni a második helyezettet utolsó körben). Emellett még lelombozó, hogy a motor visszafogott végsebességen kb 4000-et pörög...

    Szóval -az én értelmezésemben- az a három opció a következő:
    Customs on/off: Alap bankszámla és autó-park kiegyenlítő: ha kezdőkkel akarsz fair versenyt akkor kikapcsolod a tuningolt milliós autók választhatóságának lehettőségét.
    Catch up: össze akarod tömöríteni a mezőny élvonalát, hogy pörgetős jimmy szétgórja az egészet///// vagy blokkolni akarod a jókat a jó köridők elérésétől?
    Slipstream: Ha valaki tényleg jó, hogy utolérje az előzőt, van-e lehetősége egy gyors helycserére, vagy nem? Opcionálisan benne van, hogy jön little Bob, aki kanyar előtt ezzel próbál meg ívbelsőn előzni, téged kiütve... de benne van, hogy pl a 2.-3. emberke összeállva egymást fel tuja húzni az első pozícióra. Egyedüli hátránya, hogy kanyarban kisodródhatsz, ha nem figyelsz, mert tapadásvesztést is okoz... és az effektje, és hatásának jelzései nem mindig szinkronizáltak (megesett már hogy se csík, se hang, de megkaptam a boostot, és a tapadásvesztést, pont fékpont előtti pár méteren...

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák