Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz CactuS #64269 üzenetére

    Még így utószóként annyit tennék hozzá, hogy szerintem semmi gond azzal, amit itt az elmúlt párszáz hsz-ben megbeszéltünk. Én pont úgy látom, hogy rendesen működik a crew, mert meg vannak vitatva a dolgok, döntések lettek meghozva és be lettek tartatva a szabályok. Azért mert páran felesleges hisztinek tartották, sztem egyáltalán nem az volt, hanem pont az látszott, hogy van élet a crew-ban és képes cselekedni.

    Amúgy mi újság, Cactus, szoktad még nyomni a GTAO-t? Én már biztos nem láttalak vagy ezer éve :D

    (#64270) pokers
    Ne haragudj, pokers, te most akkora katyvaszt hordtál itt össze, hogy nem is igazán értem, mit akartál egyáltalán mondani :D
    Most hogy jön ide, hogy valaki felépítette úgy magát, hogy ki tudott menni LA-be? Mi köze ennek a crew-nkhoz? :F :DD
    Ha ki szeretnél te is menni, akkor tűzd ki célul is dolgozz érte :)
    Az meg, hogy farmolás megy a crew sessionok-ben, nem túl meglepő. Jön az új DLC, gyűjtöget rá mindenki.
    Mihez kéne felnőni? Azért ez alapvetően már egy 5 éves játék, legtöbbünk bőven 1000 óra felett van. Sokan le is koptak vagy akik maradtak, akiket még nem engedett el a hangulat, azok sincsenek fent egész nap.
    Ahogy te is írtad, alig vagy itt. Rengeteg féle crew esemény volt már az évek alatt, idővel ezek sem akkora újdonságok már. Ezek ellenére még mindig jól működünk. Sztem egyáltalán nem lehet panasz a crew-ra.

Új hozzászólás Aktív témák