Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Csaba_20_ #4459 üzenetére

    Épp tőlem? Ismerjük egymást elég sok éve már, és fokozatosan rájöttem, hogy ha biztosra, vagy legalábbis biztosabbra akar menni az ember, akkor muszáj néha elémenni a dolgoknak, és előre áldozni azért, hogy utána vita esetén egyszerűbb legyen a dolga. Nem jó így, de attól, hogy én magam megyek széllel szembe, még nem várhatom el mindenkitől, hogy ugyanezt tegye és pereljen, ha kell, mert a túlnyomó többség ezt továbbra sem akarja megtenni, ezt nem tudjuk megváltoztatni, próbáltuk, de nem megy. Akkor viszont aki előre kérdez (és ez jó), az akkor előzze meg ahogy lehet, és igen, persze teljesen megelőzni nem lehet a vitát.

    Egyébként egy perben is jól mutat, és igazolja, hogy tényleg mindent megtettem, ha akár csak egy másik üzlet beszerelési papírját megmutatom. Innentől fogva ugyanis az a kérdés fel sem merülhet, hogy én mint vásárló rontottam volna el a felszerelést, ez nekem megérne 500 Ft-ot. Sőt az is látszik, hogy minden elvárhatót megtettem annak érdekében, hogy szakszerűen legyen felszerelve a hűtő.

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák