Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci59

    csendes tag

    válasz Ariadne #3588 üzenetére

    Az elállás szövege: "T. Üzletvezető! Harminchárom nappal ezelőtt adtam le Gainward 7800GS AGP-s videokártyámat.Ez idő alatt sem javítás, sem csere nem történt.Azzal a szándékkal jöttem ma,hogy a mellékelt írást a vásárlók könyvébe jegyzem.Ezután onnan viszont nincs visszaút! Tekintettel arra, májús 25.-e óta sem javitás sem csere nem történt, ezáltal e procedúra jelentős kényelmetlenséget okozott, mindezek figyelembevételével a 2007.12.16.-án kötött vásárlási szerződéstől elállok! Ezért kérem,hogy a vételárat 71.610 ft-ot 3 munkanapon belül az alábbi számlára utalni sziveskedjék!.............."Csatoltam egy két oldalas mellékletet amit AKKOR MÉG NEM ÍRTAM BE A VÁSÁRLÓK KÖNYVÉBE. Ebben a mellékletben kifejtettem mi is az a jelentős kényelmetlenség. Pl.:Vga nélkül nem működik a számítógép,nincs internet csak ha kölcsön kérek egy kártyát, 90km-t kellett felutaznom már harmadszor mert e-mailban nem válaszoltak. Egyépként ekkor még nem írtam be a panaszkönyvbe, mert adtam nekik 3 napot. Az elállási nyilatkozat 2 példányban készült és a nálam maradót aláírattam velük amit le is pecsételtettem!!!! A cserekártya Ati 2600XT AGP lett volna.amire még várni kellett volna,mert az árlistájukban nem szerepelt és nem is volt nekik/ Mindigis nVidiás voltam és maradok./

    [ Szerkesztve ]

    A "teszteletlen" kifejezés azt jelenti, hogy nem működik........

Új hozzászólás Aktív témák