Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimpo

    aktív tag

    Először is mindenkinek gratulálok aki lefutotta a Cooper tesztet, bele adott apait anyait és ki-futotta amit ki lehet. ;) :C
    A 4 nap 12 órás műszak után, tegnap este laza futás volt.

    Ma reggel fél nyolckor pedig én is elindultam megfutni a Cooper tesztet.
    3 kilométer után nyomtam 3 repülőt, de csak rövideket 50-70 métereseket 50m 11s, 70m 14s, 70m 14s. Nem akartam pazarolni az energiát, meg az idegrendszert túlterhelni, bár szellemileg már kapta addig is. A test meg utána következett...
    5 kilométer bemelegítés után indítottam az órát 8:09 perckor. Nem fáztam az átlagos hőmérséklet 27.5 °C a tempe szereint, úgy hogy egyébként full hátba kaptam a napot. Volt egy kis szellő is (Stryd adatok), a Cooper 12 perce során az átlag 27 °C volt. Utána melegedett, de akkor már mindegy volt. :DDD
    A pulzusszám kellően magas volt a bemelegítés során, izgultam hogy milyen lesz.
    Nem csalódtam. :P
    Az elején majdnem túl pörgettem, láttam 2:45 tempót az órán. Volt is egy pici hóha, mondom lassabban. Az első 2 perces csippanás után éreztem hogy jó lesz ez. A 6 perces után 1,7+ kilométert mutatott az óra. Már az elején fújtattam rendesen, a csúcspont 10 perc körül volt. Ott azt hittem végem van. Az utolsó percben még igyekeztem gyorsítani, a 12 perc végén az ájulás határán voltam.
    A Kinvara 12 volt a cipő rajtam, jó döntés volt. :U

    A Cooper eredménye szerint pedig 3390 méterre a VO2 max 64.50 ml/kg/min.
    Az Agony által korábban említett táblázat alapján 55 a VDOT -om a 3000m 10:38 lett , A Garmin szerint meg 60 a VO2 max

    Kifutottam a legmagasabb pulzust az utóbbi időben 195 bpm. Tavaly szeptemberben voltam utoljára 190 bpm felett. :B
    Ezek mellé befigyelt egy pár PB is. ;] Illetve a Stryd Critical Power 320W lett.

    Tegnap ezt tuti nem tudtam volna kifutni, jót tett a 7+ óra alvás. A frissítő a múlt heti 10k PB alkalmával is használt ital mix volt.
    Holnap korán lazázok egyet hét óráig. :K

    [ Szerkesztve ]

    Stryd Next Gen

Új hozzászólás Aktív témák