Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Burt1793 #80604 üzenetére

    Sokan elfelejtik a topik lényegét ... idézet az összefoglalóból :

    "Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék."

    Tehát teljesen mindegy hogy milyen alkalmazással készült az adott kép vagy hogy mivel volt kidolgozva az aktuális DNG, hiszen ez is a telefon képessége ! :K

    Azért a szétszerkesztett kép és a DNG -ből való kidolgozott kép (normál keretek között) óriásisi a különbség, de erről Moz többet tudna írni ! :)

    Miért baj az ha valaki tud fényképezni és ezt megmutatja az aktuális vásárlónak hogy ez a telefon ilyen képekre is képes ? hiszen ez a topik lényege, megint összefoglalóból idézve : mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

    Mert 5-10 ember mindig háborog valamiért azért szívjon 1000 másik ?

    Jó megoldás ? szavazás kéne ide, döntsék ezt el a topik lakok ez lenne igazságos.

    :R

    (#80605) YamatoVTEC

    Nem fogok vitatkozni, leírtam amit akartam ennyi (ez az én véleményem)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák