Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz #18001664 #80598 üzenetére

    Én nem értek egyet, szerintem ha a te mobilodra is lenne gcam, te is megváltoztatnád a véleményedet. A hangsúly azon van, hogy mit dob ki a telefon (fotók, videók mobillal), nem azon, hogy milyenre tudod szerkeszteni a dng-t. A gcam képek ugyanúgy azonnal elkészülnek, mint a gyári alkalmazással készülők. Egyetlen érvet tudok elfogadni, az pedig az, hogy nem elérhető a play áruházban, csak az xda-n, de a mobilarena is lehozta, hogy nyilvános lett a google camera, így ez elég sok emberhez eljutott. Én sokáig akartam pixelt venni, de az s7-esemen új dimenziót nyitott a gcam, eszem ágában sincs lecserélni, azzal is fotózok, de nagyrészt csak személyes képek készülnek (véleményem szerint mást fotózni felesleges telefonnal, csak ritkán fotózok személytelen dolgokat: házat, szobrot, tájat...), szóval úgyse szoktam felrakni őket. Egyedül kutyákat fotózok a gyári app-al néha, mert annyira mozognak, nem jó a slow shutter, átállítani meg lusta vagyok. :D Rakok is fel egyet, ha már írtam egy bejegyzést. :)

    (#80603) w333: +1, sajnos. Ha aryon nem kezd el tonna számra szétpimpelt színekkel megáldott szerkesztett raw képeket hozni, nincs szükség a szabályzásra. Sebaj, majd lesz huaweire is gcam és akkor megint lesz szabálymódosítás.

    A GCam bitang jó, nem tudok eléggé hálás lenni neked érte!

    Samsung Galaxy S7 oreo, gyári app, automata, sorozatmód

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák