Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    Egy UP a topcinak![kép]

    Hogy azért ON is legyek: mióta pár napja visszatértem a régi étkezési rendemhez (tejtermékek, zabkaja, jó reggelt keksz, joghurt, alapjaiban ennyi) és a kb. 6-7-szeri étkezésre kisebb lett a hasam, nem is fáj (normál kajától szite folyton fájt a hasam/gyomrom), nincs teltségérzetem (ergo jobb a kedvem), több az energiám (4-5 óra alvással fullon vagyok), anyagcsere folyamataim is viszonylag rendben vannak és az edzés is nagyon jól megy (kopp-kopp-kopp). Tudom, ezek szar kaják (pláne egy gyúrósnak), de ha valakinél minden kötél szakadt, próbálja ki, hátha neki is bejön, persze az alap, hogy a tejtermékeket korlátlanul bírja az ember gyomra (ez tudtommal nagyon ritka). A legjobb pedig az az egészben, hogy mióta ezt nyomom gyak. elmúlt az édességérzetem (hisz a joghurtok és zabkaják -legalábbis, amiket eszek- nagyon ízletesek) is, ami szintén nem egy rossz dolog.

    Muszáng: tengergyümölcse csoki, nyammm, azt én is nagyon szeretem. Példamutató csokirezisztancia:D

    [Szerkesztve]

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák