Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tütüke

    tag

    válasz Moddingfan #804 üzenetére

    '' Előre bocsi, de kritika lesz ''- ez a lényege az egész fórumnak. Nagyon örülök, amikor kritikát kapok, mert abból tudok épitkezni. Máskülönben hogyan tanuljam meg, hogy mit lehet, és mit nem?Szóval csak jöjjön az a kritika :C
    Nálam mindenre van magyarázat (néha csak kifogás), de azért irom:
    a 7 órai pufirizs azért ment a kávéhoz, hogy ne éhgyomorra marcangoljon ott bent nekem mindent szét:D Ez még nem reggeli
    Kelbimbóleves: azért csak egy fél bögre, mert ez krémleves: tejföllel és étkezési keményitővel van sűritve. Igy is mehet több?
    '' 9-után már ne egyél, ha nem muszály.''-ez mit jelent?Nem igazán értem. :( Reggel kilenc vagy este kilenc? Hat után már nem szoktam enni, pláne kilenc után...Lehet, hogy elirtad, es ez 6 ora lenne? Na majd Te megoldod a nagy rejtélyemet :R
    ''Kalóriaszámolást felejtsd el''-nem szoktam számolni, nem vagyok benne járatos. Biztos pofon egyszerű, de én még csak egyszer csináltam: megnéztem egy csokin, hogy mennyi van benne, azán megettem... ;]
    Köszi mégegyszer az épitő kritikát :R

    Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

Új hozzászólás Aktív témák