Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    válasz fdisk #38634 üzenetére

    Ha 120-asat veszel és játékot telepítesz, szerintem ne szakítsd szét két partícióra, hagyj inkább egy "nagyot" (vagyis hagyd a Windows-nak, hogy megcsinálgassa az apró rejtett rendszerpartíciókat, amiket akar, aztán betolja a maradékot egybe).

    Nekem 60-as van, alapvetően csak rendszernek. Próbaképp áthelyeztem egyszer rá a Skyrim filejait és kicsit gyorsabban töltött be, mint a két HDD-s RAID-0 tömbről, de nem volt ég és föld. Illetve csak az első pár betöltés volt gyorsabb, utána már javarészt inkább a Windows cache-ből dolgozott a program, így mindegy is volt, hogy hol vannak a fileok, épp csak elővillant a töltőképernyő. (Ez 8Gb RAM-al, amit potom pénzért lehet venni. Gondolkozom, hogy csak heccből belevágok még 8-at. ;] Mondjuk akkor lenyesnék pár Gb-ot TEMP mappának RAMDisk-en...)

    Élettartamnak szerintem nem oszt vagy szoroz, mert játékot egyszer telepítesz, utána csak olvas, aztán uninstall.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Aktív témák