Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    Nah mentem egy keveset az új gázkarral (kb fel és leszálltam). Most már értem, hogy miért szenvednek napokat az emberek hogy beállítgassák ezeket a szörnyeket :D Annyi gomb, kallantyú és állítható dolog van, hogy az ember csak néz :D

    Kényelem szempontjából jó, bár szokni kell az erősebben húzandó gázkart, de nem inog, borul, stb. Csak tovább tart rányomni a gázt és elvenni (sokkal tovább :D). Kiosztás tekintetében még csak kapargatom a felszínt a gyári SSC szoftverével gyártva a makrókat, de az elite fantasztikusan konfigolható. Be is állítottam hogy pl ne 50-50%-nál legyen a gáz és a tolatás, mivel ez nem akad meg középen, hanem legyen csak egyoldalú, és van egy inverter gomb a kis tolatásokhoz (nagyot úgysem szoktam). HAT-ra került a jobbra-balra-le-fel thruster, a K kapcsolóra az előre-hátra fröccs. A külön lévő panelre költözött a landing gear, a supercruise, a hardpoint kidobás és a fények. emellett HAT-ra költözött a panel navigálás is.
    Na mindegy, kezdődött a star citizenes AI interjú, link itt

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák