Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    Tegnap este felvettem 20 küldetést SOL-ban. Corvettere gyúrok. Ma este gép elé ültem, ahogy beléptem, repkettek is fel a Mission failed feliratok. Pedig eskü, tegnap este 10 körül vettem fel a küldetéseket. Kaptam is mindjárt 1 milla büntit és üzenetbe ejnye-bejnyét a minor frakcióktól akiknek lett volna a meló. No, nem baj, a nyakamon maradt 90 db insulating membrane, természetesen stolen. Ha már így alakult, elugrottam egy közeli rendszerbe és eladtam black marketen. Így meg is lett az 5 látogatott black market és The Dweller szaki már küldte is a meghívót. Most még le akar húzni fél millával. Ezt a sóher naplopót! Látom power distributorokat tud piszkálni. Az lenne a kérdésem, milyen hajóra melyiket szokás? Jelenleg egy felfedezésre fittelt ASPben ülök. Gondolom ide az engine focused kellene. Vagy high charge capacity? Vagy charge enhanced? Olyan bizonytalan vagyok! Vagy mégsem? Segítsetek már, legyetek szívesek. Melyik mit csinál pontosan? Az xy focused az tiszta. Shilded is tiszta. Charge enhanced és high charge capacity azmiaz? High charge capacity mindhárom egységet egyformán gyorsabban tölti vissza?

    Köszi! :R

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák