Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz orientcx #28255 üzenetére

    Bevallom, eddig csak felületes próbákat tartottam a témában, de nekem a Condor vált be a legjobban.

    Kíváncsian várom a teszteket , nekem még egy jó darabig nem lesz rá lehetőségem. Ha unlimited ammot kapnak a fighterek akkor valóban ütőképesebb mint a fix beam imp. megoldás.

    "Kicsit" több értelme van, mint vastagon szedett betűkkel verni a billentyűket, hogy márpedig ez programhiba....

    Szeretnéd nyugodtan bökdösődhetsz minden második vagy harmadik hsz-ed végén ameddig csak jól esik :C
    Jót mulatok rajta :DD

    Baphomet : Teszteltük és még mindig nem úgy működik ahogy azt elvárná az ember :((( Tulajdonképpen semmi nem változott.Fogalmam sincs mennyi köze van az egészhez de most már legalább nem kell launcher restartot tolni. BH/CZ winget még nem volt alkalmunk megnézni. Számomra továbbá is az ED a ludas illetve a p2p amit használ . Más játékokban nem volt ilyen problémám még a p2p alapon sem régebben.
    Arra is emlékszem hogy 1.5ben baromi sokat wingeztünk akkor csak BH/CZ és nem volt ilyen hiba hogy nem látjuk egymást sokadjára sem . . . az pedig hogy szinkronban kifagy az egész wing BH alatt eszünk be sem jutott. ( Azóta nem változott semmi hardveresen / softwaresen. )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák