Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Napi arc rovat
    -
    Úgy látszik ma a suliban matek doli lesz, ezért a lánykának nem volt kedve órára menni. Így hát marad számára az űrszakma. Olyan commandereknek ajánlom, akik már beszerezték a store-ban a megfelelő Barbi bobblehead-et Braben bácsitól. :K
    -
    -
    Rickboy - "összehasonlítottam a kis dögöket és az egyik imperial hajót találtam a legjobbnak"
    -
    Bevallom, eddig csak felületes próbákat tartottam a témában, de nekem a Condor vált be a legjobban. Elég fürge és gyors, de mégsem tyúktojáshéjból faragták ki a hullját, mint a birodalmi verziónak. Ráadásul sztem jelenleg a fix MC-s fitt a leghatékonyabb, mert a Corvettel a shield-et bármiről letépem egy pillanat alatt, és a folyton chaff-elő, már meztelen npc-k ellen a gépágyú a leghatékonyabb fegyver. Márpedig ilyen fittje csak a Condornak van. Mindazonáltal a munkatársam már csak egy apró ugrásnyira van az elite címtől, és mivel pár nap múlva lesz egy kis időm játszani, hamarosan zárul a kiképzési program. Utána pedig jöhetnek az alaposabb próbák. De a mostani agyammal akkor is inkább az alliance fighterben látok több fantáziát, mint a birodalmiban, de ez csak amolyan első blikk.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák