Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz baphomet #25615 üzenetére

    :R Köszi, sajnos este rájöttem, a a napját (KOI-4742) sem találtam meg sajnos! Szerintem ez nálam egyéni fejlövés lesz, hogy Exobolygó, létező / emberek által ismert ködök stb akarok meglátogatni.... :(

    @ kiskuplung: Este hülye volt a játék! RES-ben (High és Haz.... is volt) CSAK Clipperrel találkoztam mint nagyobb hajóval, ÉS NEM lőttek vissza, semmi, forgolódtak és chaff... ennyi, de semmi reakció nem volt! :Y Este akartam írni ide róla, de mikor 2:30- kor kiléptem már majdnem elaludtam. :D

    @ rtitusz: Remélem az FDL is kap majd... mert szépen szembe mentem a kérésre kapott tanácsokkal és "mivel ez csak egy játék..." alapon vettem egy FDL-t, úgyis a zsaru kondák "tankolnak" én meg csak lövök RES-ben... De az a hajó nagyon tetszik, a formája, a hangja, a színe stb! :D Meg egy FED-es piperkőcnek stílusos gép kell! :D

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák