Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SocketA

    aktív tag

    válasz ADAM1337 #26207 üzenetére

    Szerintem nézz szét pár helyen, mindenhol azt fogják mondani, hogy a 4 hengeres BMW, nem BMW.

    Én is azt mondanám, hogy 2 liter alatt ne vegyél. A kisebb motoroknak van pár betegsége (pl eszik az olajat, meg állítólag láncszakadás), a 6 hengereseknek viszont isteni hangjuk van, nagyon finomam járnak és ha kicsit is figyelnek rájuk, akkor örökéletűek.
    Amire érdemes figyelni, hogy amikor hidegen indítod, akkor ne csattogjon, meg az olajat/vizet ne egye, de ezeket úgye látod meg egy tesztút alatt.

    Tehát a benzineseknél inkább apróságok jöhetnek elő, viszont egy díznelnél már drága javításokra is KELL számítani.

    Amúgy én is kis motorral szerelt e46-osokat nézegettem, mert azt gondoltam, hogy azokat nem gyilkolják szét. De megláttam egy 2 literest, amibe beleszerettem, mostmár inkább 330-at szeretnék :D
    De elvagyok ezzel a 150Le-vel is, ráádásul olcsóbb átíratni, meg fele annyi az adó rá...

    A tankolás meg nem attól függ, mekkora motor van előtted, hanem hogy milyen nehéz a lábad. Eleinte 9 liter alatt is eljártunk vele, amíg meg nem szoktam, mostanában van 14 literes fogyasztásom is :)

Új hozzászólás Aktív témák