Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz ViZion #73008 üzenetére

    Igen Ő kemény volt, és 9590 mellé egy titaniumot rakott :D
    Bármennyire is bántották, mi Habugival csináltunk pár tesztet, és volt igazsága. Mi pl. pont a crysis 3 at néztük meg az ő 6600K-ja és az én fx-emmel szembe. Nagyon fura dolgokat tapasztaltunk. az intelnek kevesebb volt a minimum fps-e mint az fx-é. Valamint fx-el nem voltak akkora kilengések az fps-ben. Mindez 1440-ben tesztelve. Ha a cpu kihasználtságot néztük, akár a gpu -t, mindkettőből az jött, hogy 1440 ben jobban, és szebben viszi azt a játékmotort az fx mint az intel.
    Gta 5 ben sem hagy túl sokat az fx.... azt meg én teszteltem le, vagy egy éve. gpu állandóan 100% on pörög, tehát gpu limites volt a gta V (fx-el!!!)
    SZóval én az 50% -ot ezért keveslem, mert igenis van olyan játék nem is kevés, (pedig ezek csak írás közben jutottak eszembe) amit kihajt, sőt lehet jobban is mint egy intel - lásd crysis3

    És azt meg már nem is mondom, hogy ezek nem új motorok, nincsenek túl optimalizálva :DDD
    A netről szedett dolgokat meg kérem hanyagolni, mert ott "csak beteszik oszt megy" alapon tesztelték mindig is az fx-eket. Ami nem adja vissza azt amit egy tuningolt, otthon kicsiszolt példány :N

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák