Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz rovtiv2 #52073 üzenetére

    Szépen kérlek hagyd már ezt a salátát, hogy a Frio mennyit disszipál papíron.. :O

    Elég a kockádra alapfeszen/alapórajelen? Nem..
    Akkor elég ha kinyitod az ablakot+gépházat.
    Leírtam szerintem mindent amit a Silverarrowról tudnod kell, nekem azzal van gyakorlati tapasztalatom a nagyobb léhűtések közül, mással nincs.

    IBT: [link]
    Procievő játék: [link]
    Cinebench: [link]

    "Amúgy a 8320-ast vízzel hűteni a maga szerény 120Wattjával erős túlzásnak érzem.
    Ennyit a Porsche-ról..."

    Nagyon nem vagy képben még mindig, amikor időd engedi gyorsan átrághatnád magad a téma összefoglalón.. :K

    Egy proci TDP-je, jelen esetben pl. a 8320/8350 125W-ja pedig addig a pontig érvényes, amíg a tunning miatt ki nem kapcsolod a TDP limitet, ergo amikor egy ilyet órajelben odáig húzol mint egy 9***-es kockát vagy feljebb, lásd 5Ghz, akkor a fogyasztásuk közel azonos.
    Képben vagy?

    Ne kérj tőlem fogyasztási adatot, mert elmondtam, hogy nem mértem még, saccolni tudok azt megtettem.

    Hamár megvetted a 9***-es CPU-t két lehetőséged van, veszel rá egy rendes hűtőt vagy downclokolod/alulfeszeled ahogy az Orrmányos javasolta egészen addig, ahol még a Frio meg tudja fogni. Egyébként is, attól mert a Prime alatt elfogy a Frio csodád, attól még simán tudsz játszani vele.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák