Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    Köszönöm srácok! :R

    (#49702) eldiablo:

    :R

    Igen tudom, bevallom nagyon sokáig bajban voltam azt illetően érdemben mit is válaszoljak neked. :B
    Az az igazság, számomra egy dolog itt a topicban eredményeket mutatni egymásnak, egy hwbot kaliberű oldalra regelni/versenyezni/eredményeket elérni pedig egy másik. Utóbbi bekövetkezte után változtatni kéne/illene némileg a hozzáállásomon..

    Nagyon a határon/annak közelében vagyok már ilyenkor léghűtéssel, nem akartam gyilkolászni a vasat legalábbis nem ennyire céltudatosan. ;]
    Mi sem mutatja jobban mint hogy mennyire "ott lennék" léggel, ahogy visszanéztem már az 5Ghz-es R15ös eredménnyel is. Nincs még egy olyan kevés a marha, aki ilyeneket mer tolni levegővel és azért ez önmagában is elég beszédes/intő jel.. :U
    Inkább Orrmányos féle épített vizes kategória már.., ugyan elég szerencsés a raven3+silverarrow kombó, tartalék is van még benne, de azzal tényleg várok még amíg tovább hül a levegő. ;)

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák