Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz - = Zk = - #46547 üzenetére

    Teljesen feleslegesen hántorgatod fel időről időre az fxa-ud3-al átélt "sérelmeidet", pusztán erre kívántam rávilágítani.

    Saját bevallásod szerint sem Te próbáltad belőni normálisan, továbbá elmondásod alapján egy problémás lap is lehetett, volt gari/nemvolt gari. Mindezek mellett mégis véleményt formálsz róla, had kérdezzem meg mégis milyen alapon? :P
    Volt nálad egy ilyen lap, amit nem Te próbáltál meg belőni és éppen garizáson esett át, nem sikerült másfél nap alatt ezért "szar" (tudom, hogy nem ezt a szót használtad, csak ha egy pillanatra hajlandó vagy váltani a saját nézőpontodról másokéra, akkor amikor a saját soraidat olvasod ez a szó fog először eszedbe jutni.. ;) ). Aha! Ebből fakadóan ezért Gigát sem veszel többet. Ahha!

    Nézd, minden tiszteletem mellett és no offense, de had jegyezzem meg hogy mindenkinek joga van hülyének lenni! Magadra ne vedd! :R

    Egyébiránt ha tovább szeretnéd fokozni azt, milyen/mennyire keveset kell foglalkozni az adott hardverrel amivel játszol, tökéletes választás lehet számodra/számotokra egy konzol! ;]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák