Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sotyks94

    aktív tag

    Nah úgy néz ki sikerült belőni. 4GHZ-n 1,25V-re raktam a Coret, és (bár még csak fél órája tesztelem, de) úgy néz ki megy, fagyás nélkül. A gyári beállítás több mint 1 V-vel volt asszem nagyobb ekkora frekin, és ez baromira meglátszott a hőmérsékleten. Autóban ugyanekkora órajellel 1 perc crysis 3 után 50 fok felé ment, és ahogy észrevettem 50-52 foknál vált vissza 1,3GHZ-re egy pár mp-re hogy lemenjen 30 fokra, csakhogy alapfeszen rá 1 percre megint 50-en volt, és ezért nonstopp akadt. Most sikerült pont úgy belőni hogy nem fagy, és épp megakad 50 előtt 1-2 fokkal a maxhőmérséklet, így egyszer sem volt laggspikeom 30 percnyi maxgrafos crysis3 alatt. Persze még fogom tesztelni, de egyenlőre jónak tűnik.

    OC: Sajnos ezt nem tudom hogy kéne megoldani hogy OC alatt se menjen 50 fok felé, vagy inkább azt hogy kéne megoldani hogy ne 50 foknál fogja vissza hanem 60-70-nél. Amúgy alapfeszen még a 4,4GHZ-t is kitartotta a proci, csak mint mondtam akkora feszen 1 perc alatt 50 felett van, akkor meg autó visszakapcsolja magát a proci. Szóval ezt nem tudjátok hol kell átállítani? (mindent kinyomtam biosban amit írtatok, meg amit a linkek mondtak, de az magában nem segített, manuálisan kelett feszt levenni hogy jó legyen)

Új hozzászólás Aktív témák