Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Unteroff

    aktív tag

    Üdvözletem!

    Lenne egy (sok) kérdésem, hogy kb. mennyivel lenne jobb a jelenlegi 4 magos AMD FX 4130 helyett egy 6 magos FX 6300-as, vagy 6100-as vagy egyéb FX 6xxx? Mindenki a 6 magosat ajánlja, ha játékra kellene, de kb. mennyit dobna a teljesítményen? Kb. két hónapja vettem, akkor azt gondoltam, hogy felesleges 6 magos proci (most tudom már, nem :( , onnantól kezdve csakis a PH-n keresztül egyeztetek :C ). Főleg hogy videokártya vásárlás előtt állok, egy R9 270X és egy GTX 760 között vacakolok. A kérdésem még, hogy elmenne a jelenlegi procimmal a két videókarit (Tudom, nem hajtja ki rendesen, de inkább előbb egy erős GPU, majd később egy másik CPU).

    Illetve néztem, hogy Gigabyte 970A-D3 alaplapom elméletileg tud támogatni AM3 socketelést is. Elindulna-e egy AMD Athlon II X2 245-el, persze, a mostani 9500 GT karival? (a terv az lenne, hogy a FX 4130-at eladnám, addig helyettesítené ez a proci, és vennék egy FX 6xxx-et ;) ).

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

Új hozzászólás Aktív témák