Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petymek

    senior tag

    válasz badbull1 #33802 üzenetére

    Jó a téma felvetés. Sokat segített volna, ha hamarabb olvasom ezt az új "kézbesítési" eljárást.
    11.-én rendeltem, mint már sokszor. Múlt héten egyszer az egyik rendelésnél azt látom, hogy "kézbesítve". Úgy, hogy nem kaptam meg, de még csak kézbesítési kísérletről értesítőt sem.
    Következő nap 2 postát felkeresve, elmondták, hogy ilyen csomagról nem tudnak, nem kézbesítették.
    Értetlenül állva, azon tűnődtem, mi van ilyenkor. Kicsit később kaptam egy sms-t, egy számsorral, hogy valamilyen csomagom a kért pontra megérkezett.
    Az üzenet nem tartalmazta, ki küldte az sms-t, honnan jött a csomag, de azt sem, hogy egyáltalán hova, melyik pontra érkezett meg.
    Az sms-ben szereplő telefonszámot visszíhívni nem lehetett. Utána járkálás után sikerült megtudni, hogy a Lapker Zrt.-é a szám.
    Őket telefonon elérni nem tudtam. Ezután pick-pack oldalas telefonszámokat kerestem, így találtam a sprinter számára. Felhívtam, elmondtam mi a gondom, mire -minthogy bizonyosan nem az első voltam- az operátor megkérdezte nem-e rendeltem véletlen külföldről. Kérte a számsort, ami alapján nem találta meg a csomagot, majd további adatokat kérve, adta, hogy xy ponton vehetem át.
    Ha nem látom az egyik rendelésemnél, hogy kézbesítve, valószínű az sms-el nem foglalkozok, mert tévesnek gondolom.

    szerk: az Alin a csomagom azonosítója, és az sms-ben küldött szám sem volt azonos. Teljesen más formátumú volt.

    [ Szerkesztve ]

    Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

Új hozzászólás Aktív témák