Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro - kitartás kartárs?

    ma WearOS 3.5, két kijelző, hosszú üzemidő, és zavaró apróságok a legújabb TicWatch modellben.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Batman2

    őstag

    válasz Templomegere #6194 üzenetére

    Szevasz

    Feltettem már Neked a kérdést a club honlapon, valamikor még nyár elején, hogy milyen porlasztókat adtál Te el nekem ?? :F

    Ugyanis júniusban megadták magukat végleg, pontosabban egy az teljesen kész volt (40-50 bar nyítási nyomás), kettő haldokolott (50-70 bar), egy még elment (90-100bar), bár már az is gyenge volt a 4 ből !!! :Y
    Egy az egyszerűen visszadurranthatott a nyomócsőbe, mivel valszeg már bezárni sem tudott, eszméletlen csatoggással és egyenetlenül járt a motor,
    és mikor szét lett szedve, látszott, hogy totál koksz a belseje (a tű) !
    Nem akartam elhinni, hogy teljesen rosszak a csúcsok, mikor az egyik szervízben megnézték ! :(
    (és csak kúton tankoltam)

    Hogy ez mitől lett, azt nem tudom.
    De mivel made in India gyártású Boshok voltak, így feltételezem, hogy ott keresendő a hiba, valami vaj puhaságú anyagból készülhettek, ezért bőven idő előtt szanaszét koptak ! :(

    A korábbi széria csúcsom azonosan kopott, mindegyik csúcs 90-100bar nyitási nyomáson volt és még most is üzemképesek, azokkal jártam megint egy darabig, amíg az újak elkészültek.

    Azt lehet, hogy Te sem tudtad, hogy ennyire szarok, de minden bizonnyal sejtetted, hogy ezek nem fognak sokáig muzsikálni, azért szabadultál meg tőlük olyan gyorsan. :(
    Csak kár, hogy épp velem szurtál ki, én voltam az a balek, aki megvette. :(

    Az egyiknek még a háza is szar, amelyik teljesen kokszos volt, hiába lett kitakarítva, nem lehetett benne normálisan beállítani az új csúcsot, egyiket sem, így már azt is ki kellett cserélni egy régi házamra, mert bár ki tudja annak az előéletét, de mivel az még valszeg eredeti, így az még mindíg jobb, mint egy ma gyártott bármilmlyen, amilyet Te is vettél.

    Szóval jól befürödtem velük, jópár embertől megkaptam már hogy mekkora hülye vagyok, hogy házastól veszek porlasztót 50ezerért, és sajna úgy tűnik, hogy nekik lett igazuk.

    No de mindegy, visszacsinálni már úgysem lehet a dolgokat.

    Szóval pusztán csak ezért vekengek megint a porlasztókon, pedig elhiheted, hogy nem akartam egyhamar porlasztókkal foglalkozni !! :(

    Üdv.:

    [ Szerkesztve ]

    Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

Új hozzászólás Aktív témák