Hirdetés

Aktív témák

  • Bman81

    csendes tag

    válasz #64791808 #723 üzenetére

    Köszi a PÜ-t, nagyjából egyet is értünk. Meg is próbálok válaszolni.
    1.Sehogy, mivel ez a gyakrolatban (szerintem) lehetetlen. Ez a saját érdekünk. Persze van, aki erre nem jött még rá :( Szvsz ha az éves díj nem haladja meg, az ügyfél lehetőségeit, akkor csak jót tehet vele. A tanácsadók színvonala és a magyar pü.-i kultúra együtt fejlődik, kéz a kézben. És most is egy szinten van :Y
    2.Személyes benyomás, tapasztalat, referenciák, közös ismerősök. Ilyen nagy tömegben nem lehet úgy érdekeltté tenni embereket, ahogy Te csinálod egyénileg a brókereddel. Akkor mindenki össze-vissza váltogatná az ügyfelek pénzét, h minél nagyobb hozamot és ezzel jutalékot érjen el. Nekem is van olyan ügyfelem, akivel ezt egyénileg csinálom, de nagyba nem lehet.

  • Bman81

    csendes tag

    válasz Vamp #729 üzenetére

    1.Miért is nem a Te vállalkozásod? Mitől van benne több buktató, mintha mondjuk franchise rendszert viszel, vagy beszálító vagy egy nagyobb céghez? Nekem a saját vállalkozásom. A saját 'image'-emet építem.
    2.Milyen szerencsefaktor? Ahol az van, ott az illető nem alkalmas ilyen munkára. Szerintem ez legtöbbször IQ, ego vagy kommunikációs probléma. Ennyire erővel minden vállalkozás szerencsefaktor.
    3.Hogy-hogy miféle? A vállakozásért ki a túró fizet. (Ki vesz fel hitelt?) Miért ne képezne ingyen a BNet?
    4.Mit szeretnél tudni? Mivel tudsz többet egy más, hasonló méretű cég általad leírt mutatóiról?
    5.Ha első kézből tudod, akkor megoszthatnád velünk az infóidat. Az amcsi bejegyzés tény. Az okát nem tudom, de miért is releváns? A többi félinfóval nem tudok mit kezdeni.

  • Bman81

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #738 üzenetére

    Pont azokkal van a baj, akik melléállásban csinálják, mert nem veszik elég komolyan.

  • Bman81

    csendes tag

    válasz Manka80 #747 üzenetére

    Manka, az ilyenektől én is falra mászom. A javulás nagyon lassan fog menni, úgyhogy kitartás!
    Egyébként ki mondta, h alkusz cég. És miért ne hirdetnék a függetlenségüket? Pláne, h már egész Európában a legnagyobbak.

  • alexxxx

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #567 üzenetére

    hello
    megköszönném ha esetleg szánnál rám és erre"""""" Vagy méginkább: megtanul devizázni és havonta csinálja meg a 87%-ot. ;)
    (És ezt nem gizdázásból mondom, mert kb. 2 hét ráfordítással bele lehet tanulni, ha valakit tényleg érdekel, hogy a pénzéből pénzt csináljon)""""". 1 kis idöt és elmondanád mi is ez a devizázás....
    thx

  • Vamp

    senior tag

    válasz Bman81 #752 üzenetére

    Formailag persze hogy vállalkozás, vállalkozói igazolvánnyal viszed a boltot, valamint vállalkozói szempontból adózol. A pénzed egy része viszont mások zsebébe kerül, akik egykoron érdekeltek voltak abban, hogy alájuk emberek kerüljenek. Általában szépen hangzik minden MLM-es bemutatón, hogy "saját vállalkozásod lehet fillérekből", viszont a "vállalkozásod" jövedelmének egy része a piramis felső szintjeinek megy. Ha én vállalkozok, akkor hülye leszek bárki másnak is adni a jövedelmemből, de mivel ez MLM, ez a rendszer felépítéséből adódik. Tehát "kaptál" egy lehetőséget, de milyen árat fizetsz érte hosszú távon?

    Ne keverd ide a franchise rendszert. Míg az MLM-ben majdhogynem nulla, egyes franchise terjesztést gyakorló cégeknél hatalmas pénzek mennek el reklámra (csak egy pár ismert példa, McDonalds, Fornetti, Pizzahut, bár gondolom nem mondok újdonságot). Ha franchise rendszerbe csatlakozol, azzal jóelőre "megvásárolod" a stabil vevőkört is.

    Az MLM-el továbbra is az a bajom, hogy képtelenség előre tervezni. Lehet hogy 10 embert meglátogatsz, és keresel, lehet hogy 100-at, és nem keresel. A szerencsefaktor pedig egyáltalán nem IQ kérdése, mivel az MLM-es tájékoztatók pont úgy vannak kitalálva, hogy IQ-tól függetlenül (majdnem) mindenki elhiszi, hogy ebből neki haszna lehet, és belép.

    Ha én elmegyek egy nem MLM rendszerű munkahelyre, ugyan hol fognak tőlem pénzt kérni azért, hogy elkezdhessem a munkát?

    "Mivel tudsz többet egy más, hasonló méretű cég általad leírt mutatóiról?"
    Sokkal többet nem tudok, de ez most teljesen mindegy. Az MLM rendszereket mindenhol a sikerességükkel meg dinamikusságukkal meg anyámkínja reklámozzák. Mikor egy munkatársat megkérdezek, meséljen a tagok teljesítményéről, általában kitérő választ kapok (általánosságban beszélek). Mutass már nekem egy MLM céget, ahol szintekre lebontva megtudhatom, az egyes szinteken hány ember dolgozik, mekkora jövedelemmel? Ez számomra fontos akkor, mikor a cég sikerességét próbálom meghatározni. Ha a Bnetnél mondjuk 10000-n vannak az első két szinten, a maradék (ha jól tudom) 6 szinten pedig 100-an, az számomra nagyonis sokat elmond a lehetőségeimről a cégnél. Hasraütésszerű adatokat mondtam, gondolom érted mire célzok.

    Nem tudja valaki hova lett a figyelo.hu-ról a cégtár szolgáltatás...?

  • Bman81

    csendes tag

    válasz Vamp #756 üzenetére

    Én tisztában vagyok azzal, h az általam keresett pénz hány %-a jut nekem ill. az alattam/felettem lévőknek. És azt is látom, h az egyáltalán nem leosztott pénzek hova, kinek, mire mennek. Szerintem semmivel sem kevésbe transzparensebb a dolog, mint bármilyen más vállalkozás. Persze ezt csak konkrétan erre a cégre mondom. Sőt, pont ezt a transzparenciát szeretem.

    BNet több mint egy milliárdot költött reklámra és márkaépítésre tavalyelőtt. Tavaly gondolom, mégtöbbet. Nem jársz pl. autópályákon, vagy BP-en, vagy nem nézel TV-t néha stb. ??? A legfontosabb, h márkanevet építsenek. Pont, mint a franchise-ban. Ez viszont nem 5-10, hanem min. 15év.

    Tudom, h nem lehetek teljesen objektív, de ne keverjük a többi MLM-es rendszerrel, mert pl. itt töredék annyi ügyfélből lehet jól keresni. Ahol meg szerencsefaktoron múlik, ott pár hónap után abba kell hagyni!!!

    Vállalkozásról beszéltünk, nem alkalmazotti státuszról.

    Persze értem. Nálunk 5-600-an vannak 5-ös és felfelé. Ők már tényleg nem keresenek 7-800alatt! 3-4-es olyan 1400-1600lehet. Ők még aktívan dolgoznak. Ezen kívül van jó pár száz aki kezdő, vagy lemorzsolódó. Magyarul 2000-2500 ember dolgozik aktívan. A többi hobbijátékos és statisztikarontó. Ők lesznek kiszórva hamarosan.
    Igaz, h lassan 35000-en regisztráltak be, de a csődits be mindenkit korszaknak vége (hála Istennek). Tudom, h ez szarul hangzik, meg gáz, de máshogy nem lehetett volna ilyen rövid idő alatt ilyen hatalmas eredményeket elérni. Nekem sem tetszik, de lehet, h egy csomó tehetséges emberke máshogy nem is lenne itt...
    4-estől tudok jövedelemátlagot szerezni, ha kell. Az alatt még túl nagy a fluktuáció.

    [ Szerkesztve ]

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Bman81 #751 üzenetére

    Akkor sorban:

    BMan: saját érdeketek a biztosan jó konstrukció megtalálása. Ezt te felfogod, én felfognám, aztán itt hosszú szünet, másnak ez pénzkereset, és nem érdeklik a továbbiak. Továbbá nagyban nem lehet az anyagi érdekeltséget sem megteremteni, igen, ezt tudom, de még mindig nem tudom, hogy mért bízzak egy idegen brókerben, mért bízzam rá a pénzemet. Szerintem jobb befektetés az iskola, és aztán egyénileg megtalálni a jó konstrukciókat, megbízhatóbb. Egyelőre.

    752: Nana. Nem a te vállalkozásod, te üzletkötő alkalmazott vagy, sok tekintetben szabadon, ugyanakkor sok tekintetben egy centit nem vagy a magad ura. Lehet, hogy a munkajogi státusz nem ez, de a gyakorlati igen. Egy vállalkozás elindításával továbbá több tőkeforrás kerül bevonásra, kapcsolati tőke, humán tőke, stb, itt viszont csak a pénz. A szerencsefaktor ez esetben az, hogy míg egy konkrét üzleti tervben konkrét megvalósítási elméletek szerepelnek, addig itt csak a nagy számok törvénye és a személyes vonzerőd bevetése adja meg, mennyi ügyfeled lesz. Lehet, hogy az első 40 közül mindenki rád fogja csapni az ajtót. Magyarul nincs állandó végezhető munka, minden feltételes. Egy MLM pénzügyi tanácsadást vállalkozásként kezelni... szóval nem értek vele egyet.

    Az amerikai bejegyzésnek és egyebeknek az e-cegjegyzek.hu-n utána lehet nézni. Egyébként jogi okai vannak. Innen egyébként az is kiderül, hogy egy rakás Erste és K&H kötődésük van. Kíváncsi lennék, hogy mikor ajánlanátok citibank befektetési alapokat, de most ez mellékes.

    Itt a lényeg az, amit írtál számokat. 35 ezer regisztráltból 2500-an dolgoznak aktívan. Mennyi az esélye annak, hogy én egy ilyen üzletkötőt fogok ki? És ez a problémám. Mint üzletkötő: ezt a szemléletet hogy irtom ki az értelmes embereknél? Mi garantálja nekem, hogy jó munkával én is a létra felső részére kerülhetek? Mint ügyfél: mi garantálja nekem, hogy a 2500-ból kapok valakit? Akárhogy is, ez valóban hozzáértő emberek között nem működik.

  • Dolby

    senior tag

    válasz Bman81 #757 üzenetére

    Igaz, h lassan 35000-en regisztráltak be, de a csődits be mindenkit korszaknak vége (hála Istennek). Tudom, h ez szarul hangzik, meg gáz, de máshogy nem lehetett volna ilyen rövid idő alatt ilyen hatalmas eredményeket elérni. Nekem sem tetszik, de lehet, h egy csomó tehetséges emberke máshogy nem is lenne itt...

    Mint ügyfél, ez nem egyszerűen gáz. Ez totál negatív kampány. Neked gáz, mert te nem bíztad a pénzedet arra az X tehetségtelenre, akit azért kellett felvenni hogy pár tehetséges bekerüljön. Lehet hogy pár tehetséges és valóban hozzáértő nem lenne a cégnél, de véleményem szerint egy rossz tapasztalat sokkal nagyobb negatív előítéletet teremt, mint az ha találkozom tényleg hozzáértő tanácsadóval ugyanattól a cégtől. Pláne hogy mondjuk a 35000ből jó esetben (nagyon jó esetben) 10000 az aki rátermett és mondjuk pozitív reklámozásra alkalmas. Tehát nagyobb az esélye hogy egy amúgy is hatékonyabb negatív mintával találkozom a cégtől valakivel, mint annak hogy egy igazán jó tanácsadóval. És ráadásul a rossz tapasztalatot a jó magyar szokás szerint égnek-földnek elmesélik, a jó tapasztalatokat pedig természetesnek vesszük és nem adjuk tovább, vagy csak ha konkrétan rákérdeznek vagy pont arról beszélgetünk. Ezalapján tényleg jó stratégia a rengeteg ember felvétele? Ez nem inkább az MLM és a jövedelemszerzési vágy hatása? Természetes hogy ha pénzt kereshetek valakinek a munkája után akkor nem nézem hogy hogy dolgozik. Végülis nem a cég veszi fel az embereket, hanem azok toboroznak akiknek az anyagi érdekük inkább a saját zsebük felé hajt mint a cég hírneve felé.

    A hatalmas eredmények pedig szerintem pont ebben a tanácsadói szegmensben rövid idő alatt nem a tényleges eredményeket mutatják. Nekem mint tanácsadónak nem az kellene hogy az eredmény legyen, hogy 1 év alatt mennyi jutalékot tudunk összeszedni. Sokkal inkább az elégedett/elégedetlen ügyfelek aránya az ami szerintem számít, és ez valószínűleg nem 1 éven belül derül ki, mivel a legtöbb szerződés hosszú távú tehát majd 5-10 év múlva a megmaradt szerződések és az azokkal kapcsolatos megelégedettség az ami számít.
    Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • Ggibic

    újonc

    Tömör vélemény a Brókernetről: Szinte agymosást csinál a cég. Kialakít egy vészesen káros gondolkodásmódot, amit a nagy részben idióta alkalmazottaik folyamatosan hangoztatnak.
    Én elmentem a bázisra, és kb. öt alapképzésre, de aztán az egészet ott hagytam. Pedig lett volna ügyfelem bőven (jelenleg két munkahelyem van, ahol rengeteg emberrel állok kapcsolatban), azonban mikor szétnéztem a tényleges befektetési piacon, mindig máshova küldtem a barátaimat a pénzükkel, nem a Bnethez.
    Ahogy írta is itt már valaki: azzal tömik a „képzett” szakembereik fejét, hogy a bank ad 7-8%-ot a pénzedre, de mi csinálunk belőle 40%-ot, vagy még többet. Persze! Ezt azzal lehet csak megetetni, aki képtelen bemenni bármelyik bankba, és megkérdezni, hogy jelenleg milyen lehetőségek vannak a pénze befektetésére. Hiszen az OTP-től kezdve az UniCredit-en át, mindenkinél lehet már befektetési alapokban tartani a pénzed. És semmivel sem rosszabbakban, mint amit a Bnet kínál. Sőt, nem kell aláírni 10 – 20 éves szerződéseket!

  • Bman81

    csendes tag

    válasz Ggibic #760 üzenetére

    "de mi csinálunk belőle 40%-ot, vagy még többet."
    Aha, valszeg ezért szól a BNet-es termékreferencia hosszú távon bruttó 12%-ról. :C

  • Ggibic

    újonc

    válasz Bman81 #761 üzenetére

    Ne haragudj meg, de melyik termék referenciája?! Vagy csupán egyetlen terméketek van?! Bruttó 12%?! Kérek egy linket, vagy bármit ahol a Bnet 12 %-ról beszél... Tapsolj nyugodtan, de én ott voltam a képzéseiken, és hallottam a zagyvaságaikat...
    A 12%-ot szinte bármelyik bankon (alap kezelőn) keresztül megcsinálod... 20 - 10 éves szerződés aláírása nélkül... :C

  • Ggibic

    újonc

    válasz Bman81 #761 üzenetére

    És emellett pedig ha tényleg igazad van, az életben egy forintot sem bíznék Brókernetesekre. Évi bruttó 12%-ra minden jól képzett közgazdász tud Neked adni ajánlatot, és nagyobb valószínűséggel teljesül, mint a Bnet elképzelése.

  • Bman81

    csendes tag

    válasz Ggibic #762 üzenetére

    Na, látom Veled sem lehet értelmesen beszélni :(

  • Never George

    csendes tag

    Én mint Bnet-esként, tudom, hogy ma már szinte mindenki meg tud csinálni évi 12%-ot! Ez tény. Ez eddig rendben is van, de:

    1 kérdés: tud valaki egy befektetési lehetőséget, ahol ki merik jelenteni azt, hogy év végén nekem a hozamom: kereken 56,43 % ?
    Gondolom nem nagyon, illetve amelyik bank ilyet állítana az hazudik.

    Amit a másik kollága írrt, hogy évi 12%, ez a Bnet-nél azt jeleti, hogy ennyire lehet számítani "szinte minimum" (persze ez befektetés függő, hiszen egy ingatlan alapba fektetve ott a 12% hozam inkább maximum), szóval csak azért nem mondunk 40-50-60%-ot, mert esetleg az ügyfélnek aki csak most ismerkedik ezekkel a lehetőségekkel, annak riasztó lehet, (a túl magas "gyanús" ) plussz: kik vagyunk mi, hogy 40-50-60%-ot ígérjünk?! Ilyen nincs nálunk sem. Ahogy Kína, India stb, ahogy a gazdaság alakul úgy lesz.
    A 12% az csak egy megnyugtató adat, kellemesen magas, duplája a banki hozamoknak (akiknek lekötve volt a pénzük a bankban) stb, de szinte tutibiztos, hogy ennél jóval magasabb hozam lesz, az ügyfél kockázattűrésétől függően.

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Agyzuzo

    addikt

    Le lehetne már szokni ezekről a %-okról. Ugyanis nem ez az elsődleges. Az elsődleges az, hogy az ember minél több befektetési egységet vásároljon, minél alacsonyabb áron. Nem az számít, hogy X mennyiségű egység egy év alatt hány %-ot hoz, hanem hogy milyen áron, hány egységet vettem és ezt jelenleg mennyiért tudom adni. Ezért nem szeretem eleve ezt a %-os dobálózást. Ja és a magas % nem a BNet érdeme, a BNet egy többes biztosítási ügynök cég, aminek a feladata elsősorban az értékesítés és a kapcsolattartás az ügyféllel (ami sok esetben elmarad). A hozam pedig kizárólag a piac mozgásán és az alapkezelő leleményességén múlik. De onnantól kezdve, hogy az ember nem fix kamatozású befektetést vásárol, nem a % számít, hanem kizárólag azon egységek/részvények mennyisége, aminek a TULAJDONOSA.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • TTommi

    aktív tag

    Üdv Mindenkinek!

    Nos én csak jót tudok mondani a BN-ről!
    Több ismerősöm is közvetett ügyfele a cégnek, és nekünk, hogy úgy mondjam bejött.
    Elég jól értek a pénzügyekhez, de bevallom, a cég olyan elképesztő megoldásokat kínál, amit sehol, és tényleg sehol nem kap magánszemély. LENYOMOZTUK!
    Ismerek olyan embereket, akik csalódtak a cégben egy lelkiismeretlen tanácsadó munkája miatt. Az én tanácsdómat akkor hívom fel, amikor csak akarom, letehetek elé pénzügyi megoldásokat véleményezésre, és volt már, hogy Ő sem tudott jobbat, miután átnézték a cégnél.
    Nézzétek! Ezek a dolgok alapvetően bizalomra épülnek. Ha valaki attól fél, hogy átverik, mert egyébként sajnos ez elég gyakori a pénzügyi szférában, annak nincs mese, magától kell boldogulnia. Aki viszont ráébred, hogy erre magától képtelen, annak lehet jó választás a BN. De lehet más tanácsadó cég is, van belőlük bőven magyarországon.
    Én azt tanácsolnám azoknak, akik kételkednek egy ilyen dolog sikerességében, hogy teszteljenek le ugyanarra a pénzügyi megoldásra egy bankot, egy biztosítót és legalább két tanácsdó céget. Biztos vagyok benne, hogy a tanácsdókon keresztül kapják a jobb ajánlatot! VIP kedvezmények, bónusz százalékok, pénzügyi menedzsment stb.
    A BN-tet pedig az bántsa, akinek a pénze odaveszett a munkájuk eredménye képpen!
    Ez egy tisztán magyar cég! Lehetnénk rá büszkék is, és talán ideje lenne használni, amit miattunk is csinálnak. Sok ember ma nem ott tartana az okoskodásával, ahol most!

    Szép napot mindnyájatoknak!

    SXZ2 és SXZ5c

  • Bman81

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #766 üzenetére

    Ámen Agyzuzo! Mindenben egyetértünk. :K

  • #64791808

    törölt tag

    válasz TTommi #767 üzenetére

    Nnnaakkor.

    1., Nos én csak jót tudok mondani a BN-ről!

    Részvétem, de ugye szedsz erre valamit?

    2., a cég olyan elképesztő megoldásokat kínál, amit sehol, és tényleg sehol nem kap magánszemély. LENYOMOZTUK!

    Mesélj, ez érdekel :)

    3., Az én tanácsdómat akkor hívom fel, amikor csak akarom...

    Az enyémet én is, de ez mind semmi, az enyém fel is veszi a telefont!

    4., Biztos vagyok benne, hogy a tanácsdókon keresztül kapják a jobb ajánlatot!

    Hát, akkor nézz meg egy másik bankot is, ne legyél benne ennyire biztos. Jaaa, hogy a bank nem foglalkozik a 300 ezer forinttal? Megeshet. 40 millióval már foglalkozik.

    5., A BN-tet pedig az bántsa, akinek a pénze odaveszett a munkájuk eredménye képpen!

    30 ezerrel rövidítettek meg (tanfolyam), plusz az idő, azalatt az idő alatt pénzt is kereshettem volna. Továbbá: elolvastad az édes kis történetemet az egyik nagyrabecsült BNet-es üzletkötővel? Láttad Never George hsz-eit? Hát... szerintem bánthatom őket :)

    6., Ez egy tisztán magyar cég! - Naaaaaaaaa!!!

    7., amit miattunk is csinálnak - tán inkább maguk miatt...

    8., Sok ember ma nem ott tartana az okoskodásával, ahol most! - na ebben egyet értünk, az emberek értenének a pénzhez, és nem lennének kiszolgáltatva éhes gülüszemű hiénáknak. Való igaz :K

    Egyéb? :)

  • zolizoltán

    újonc

    Nos először is üdvözlök mindenki itt a fórumon.Közel 2 óra olvasgatás után elmondom hogy ez amit itt 700 hozzászólásban összehoztatok (sokan már biztos nincsennek is képben) SEMMIT NEM ÉR
    Hogy miért.Azt hittem hogy itt választ a kapok hozzászólásokban a bizalmi kérdéseimre,
    de sajna összezavarodtam.Így felteszem kérdéseimet. Nem tudom hogy bízzak-e bent vagy nem?
    Nem tudom hogy aki hozzáértő elfogult-e vagy nem?
    Nem tudom hogy aki be és leszól, csak dühös és felháborodott, esetleg szerencsétlen ,vagy valódi a csalódása a bnettel szemben.
    A monológom után kitérnék a problémámra talán kapok rá választ.
    Van egy hitelem most kb.7.5 mil.(8.6 volt csak lejött belőle a szocpol)20év stb meg van mellete egy biztosításom ami garancia arra ha ...de ezt mindenki tudja.
    A banknak csak a kamatot fizetem a bizt.társaságnak évi egyszeri bef.-sel 2 személyre 480e ft.-ot utalok A bnettől megkerestek hogy az épület elbírna 12 mill. hitelt menne tovább a régi hitelem ugyanannál a banknál és a fenmaradó összeget közel 3.5 mill pedig a cég befekteti.
    A hozammokkal (amitől én tartok hogy mi van ha épp nem úgy muzsikálnak a pappírok)
    ígérnek fix 14%-ot (persze ennél többet is) ezzel kiszámolva is azt mondják hogy 10 év alatt letudhatom a hitelem és a maradék 5 évben pedig már csak félre teszek pénzt.
    Igázából így leírva is egyszerű és szép de az ember bizalmatlan ugyebár vagy csak én vok az de nem tudok dönteni.Más elfoglatságaim miatt 1 hónapja gondolkozom a döntésen így találtam rá a fórumra.Szeretném ha valaki olyan írna választ aki mérsékelt hangvitelben mindegy hogy melyik oldalon áll de felhívná a figyelmem mire is figyeljek oda hol a buktató stb...
    Kerestem hozzáértőt ismerőseim segítségével amit találtam az MBI Amway és más társaságok emberei akik aztán rögtön jöttek az ő álltaluk forgalmazott lehetőségekkel.
    Még annyi hogy a biztosítóm a 10. és 15. évben utalna a banknak pénzt így a kamatom az idő előrehaladtával csökkenne de az évi befizetésem a mi 480ft/év a futamidő végéig megmaradna.Így számításaim alapján ugyebár 9.6 mill ft ot fizetek be biztosításnak plussz a kamat ami az első 10 évben kis eltérésekkel kb:5 mill. ft.
    Így visszaolvasva kusza ugyan de ha tud valaki valami okosságot kérem segítsen.
    Előre is köszönöm. zolizoltán

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz zolizoltán #770 üzenetére

    Szerintem az első bekezdésed után érdemi választ ne igen várj... hisz semmit nem ér... ;)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • misirulez

    senior tag

    válasz zolizoltán #770 üzenetére

    Mi is üdvözlünk.!
    (2 óra alatt 700hsz...huu az nemsemmi :D )

    Mondjuk eleve nem értem, hogy bizalmi kérdésre miért itt keresed a választ, de mind1...

    [ Szerkesztve ]

  • Vamp

    senior tag

    válasz zolizoltán #770 üzenetére

    Amit itt összehordtunk, az semmit nem ér. Miért? Mert nem kaptál választ a kérdésedre. Hát gratulálok! Feltettél egy csomó kérdést, amik kb. a "nesze semmi fogd meg jól" kategóriába sorolhatók.

    Előjöttél egy problémával, aminek nagyon sok köze nincs a Bnethez. Talán kérdezősködj egy másik topicban. Egyébként az a véleményem, ha minimálisa utánaolvasnál a dolgoknak, meg elolvasnád a feltételeket, a szerződéseket, kitisztulna a kép ezzel kapcsolatban.

  • Vamp

    senior tag

    válasz TTommi #767 üzenetére

    Tisztán magyar cég... Nah persze, ez NO COMMENT.Ügyfélagy-tágítón szedted ezt a szart össze? Lenyomoztátok. Ez alatt mit kell érteni? Elolvasatok még n darab tájékoztatófüzetet?

    Ilyen tanácsokat nekünk ne adj, mi az hogy "teszteljünk" le ezt meg ezt? Szerinted aki valamennyire is ért a pénzhez, az vásárra fogja vinni "teszt" címszó alatt? Fektessünk be 3-4 alapba pár cégnél, aztán szűrjük ki ami nem hoz?

    Amint láttam, a 25000 belépett tagból kb 10%-a dolgozik. Ez továbbra is az MLM sajátossága, a Bnet pedig MLM rendszerű. A maradék 90%-nak hová ment a pénze, amit "képzés" címén szedtek be tőlük? Jah hogy az előadóknak is tankolni kell a mercit?

    Mod:

    Most látom Cerebellum kolléga kb. ugyanerre gondolt:D

    [ Szerkesztve ]

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Vamp #774 üzenetére

    Namost ha 20 ezer embernek vesszük a 30 ezer forintját, az 600 millió forint. Hát, szerintem a kurva életbe.

    Valóban, a másik ez a "teszt". Pénzpiacon próbálkozni? Aki ilyet leír, az végiggondolja ezt? Ezen próbák tényleges kimenetelének az intervalluma értékeléssel együtt egy év, vagy több. Továbbá 50 ezerrel nem lehet próbálkozni. Namost tegye fel a kezét, akinél van feles pár millió, és ki is adná a kezéből egy évre, hogy "nézzük, melyik fial jobban"...

    Abszurd.

  • alexxxx

    csendes tag

    válasz #64791808 #775 üzenetére

    arra esetleg nem gondoltatok.hogy ez egy majd' egésznapos képzés ami általában szállodákban szokott lenni(kv,süti.ebéd)?
    elég valószinünek tartom,hogy a 600millioból kellett erre a költségekre is fizetni nem csak "merciket tankolni"

  • #64791808

    törölt tag

    válasz alexxxx #776 üzenetére

    Rendben, oszd el kettővel. Így jobb?

  • Bman81

    csendes tag

    válasz #64791808 #775 üzenetére

    "A k***a életbe..." Jézus krisztus, mennyi rengeteg pénz ez :DD
    A sok beregisztrált meg pont azt jelzi, h sokan nem vették komolyan és olyan embert is elhoztak, akiről előre lehetett tudni, h alkalmatlan. Ezt hívják önáltatásnak. Törénetesen én is vittem egy ilyen embert anno.
    A lényeg, h lehetene 80-100ezer is, mert akkor komolyabban vennék, csak az meg néhány embertől elvenné a lehetőséget.
    Egyébként áprilistól 38.800 :Y

    [ Szerkesztve ]

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Bman81 #778 üzenetére

    38800? nem úgy volt, hogy 120?

    Egyébként nem azt mondom, hogy a 300 milla mekkora gazdaságrengető überösszeg, láttunk már többet is egy kupacban, de azért tétel.

  • Dolby

    senior tag

    válasz zolizoltán #770 üzenetére

    Szia!

    Alapjában véve a biztosítás+ hitel jó párosítás. De amit én nem szeretek bnetben, hogy ha már van egy jó szerződésed ők egyből találnak egy mégjobbat csakhogy tudjanak kötni nálad új szerződést! És ez igaz lehet még akkor is ha az előzőt is ő kötötte veled. Véleményem szerint hitelt felvenni azért hogy azt befektesd, nem azoknak való akik a hitelt amúgy azért vették fel mert nincs elég pénzük! Alá írom hogy a befektetések egy-egy jó pénzügyi alapban elég megbízhatóan teljesítenek - nem álomszázalékos alapokról beszélek, mert azok valóban hozhatnak nagyon jól, de a kockázat is sokkal nagyobb - de ott van az a fránya ha! Szerintem mint pénzügyi tanácsadó, felelőtlenség olyan szerződésbe belevinni az ügyfelet ami könnyen bedőlhet. És akkor már ott sem lesz a tanácsadó, mintha sosem létezett volna. A bnet pedig nem alkusz cég, nem vállal felelősséget semmilyen téren a tanácsadói tetteiért. Szóval onnantól kezdve egyedül maradsz, te és a hiteled...
    Lehet hogy én vagyok túl óvatos és én gondolok túl sok rosszat a bnetről, mindenesetre véleményt kértél, én megadtam...

    Vamp&Cerebellum: A Teszt teljesen érthető részükről, hiszen te tesztelsz a saját pénzeddel, ő pedig cserébe kap zs-t. Hát nem értitek?! :C

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Dolby #780 üzenetére

    Hitelfelvétel a befektetéshez csak úgy érthető, ha a saját befektetendő pénzedet egészíted ki azért, hogy jobb feltételeket kapj. Ha van 28 millióm, és mondjuk 30 felett kapnék egy igen kedvező konstrukciót, akkor felveszek némi hitelt, és hajrá. Egyébként...

    A lényeg egyébként itt van: nem vállal felelősséget semmilyen téren a tanácsadói tetteiért. Ez olyan, mintha én mondtam volna, pedig nem.

    Teszt: R O T F L :DDD

  • Dolby

    senior tag

    válasz #64791808 #781 üzenetére

    Valóban, ebben az esetben jogos a hitel felvétel, de azt hiszem hogy az előbbi esetben erről nincs szó sajnos. Csak egy újabb jutalékról

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • #64791808

    törölt tag

    Nohát akkor szerintem mindent ki is tárgyaltunk erről a cégről.

    Zárható a topic... :DDD

  • Vamp

    senior tag

    válasz #64791808 #783 üzenetére

    Csatlakozom. Jöhet a következő. Amway, FLP? Várom a nyílt topicot.

  • Never George

    csendes tag

    válasz Bman81 #778 üzenetére

    Ezen az összegen én is picit leakadtam.

    38.800 Ft ?

    Én is úgy tudom, (mint Cerebellum) hogy valami 120-150.000 pénz, plussz 1 hónapos suli, vagy valami ilyesmi. Kérdés: ki tudja jól :)

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Dolby

    senior tag

    válasz Never George #785 üzenetére

    Amiről te beszélsz az majd még később lesz, ugyanis elvileg jött egy törvény hogy csak OKJ-s képzéssel vagy felsőfokú diplomával lehet majd nemtom mikortól tanácsadóskodni. Viszont ahhoz 100-120k és 1 év kell majd...

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • Never George

    csendes tag

    válasz Dolby #786 üzenetére

    Köszönöm az infót!

    Kíváncsian várom a végeredményt. Egyenlőre senki sem tud 100%-osan biztosat.

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • zizi62

    újonc

    Vamp,Ggibic és a többi "nagyokos" Nem tudom szó nélkül hagyni e két "lángelme" hozzászólásait!Ennyi rosszindulat!Ti Biztosan nagyon sikeresek vagytok mindenben,ezért osszátok az észt igaz?Vagy ezt csak ti hiszitek magatokról?Milyen eredményt tudtok felmutatni az életetekben?Semmit?Akkor milyen jogon alkottok véleményt olyan emberekről,akik már bizonyítottan eredményeket hoztak?Esetleg saját kudarcotokat akarjátok áthárítani másokra?Attól az még a tietek marad és egy lépéssel sem fog előre vinni benneteket.Ha az optimizmusotok és az IQ-tok nem lenne ilyen "magas" akkor talán ti is látnátok,hogy a hozzátok hasonló emberek még soha semmit nem értek el az életben,mert a siker azokat érinti akik TESZNEK is valamit azért és nem azokat akik csak dumálnak róla

  • #64791808

    törölt tag

    válasz zizi62 #788 üzenetére

    Engem kihagytál! Nos, először is nem tudom bekalibrálni, hogy mennyire vagyok sikeres, vagy mennyire nem, de nálad sikeresebbnek érzem magam, mivel nekem sikerült megtanulni például, hogy mondatok között szóköz van, meg ilyen apróságok.

    Milyen eredményt tudunk felmutatni az életben? Nos, te akartad látni: saját lakásom, saját kocsim van, hitelem egy fillér sincs, két saját és egy családi vállalkozásom van, mindezt úgy, hogy 23 éves egyetemista vagyok.

    Ennek fényében a hsz-ed kétharmada eleve nem méltó válaszra, mert csak azon alapszik, hogy mi nem tudunk felmutatni semmit, és csak a kudarcunkat vetítjük ki, és mint az egyértelműen látszik, ez ugye nem így van.

    Az IQ-ról (Intelligence Quotient) először is tanuld meg, hogy micsoda, aztán beszélhetsz róla. Mindezt azért mondom, mert az IQ-nak semmi köze ezen témához, és ezt te is tudnád, ha tisztában lennél azzal, mi is az az IQ. Az optimizmust főleg nem értem, hogy mi köti a Brókernethez és hozzánk.

    A hozzánk hasonló emberek semmit nem értek el az életben? Nos, a BNet és témaköre a pénzről mint anyagi erőforrásról szól, tehát nyilván anyagi természetű sikerekre gondolsz. Olvasd el újra a második bekezdésemet.

    A siker azokat érinti, akik tesznek is valamit? Nos, köszönöm, az én életem jól halad, meg is teszek érte mindent. Más életéért is teszek, például benne vagyok az országot ellátó 1/3-ban.

    Javaslom, hogy olvasd el az előző 100 hsz-t újra, és próbáld meg értelmezni. Ha valamit nem tudsz - mint pl az IQ jelentését -, akkor nézz utána, és közel fogsz járni, hogy felfogd: miről is szól itt a vita, és mért vagyunk azon az állásponton, amelyiken.

    Van még kérdés, vagy ezért az egyetlen egy hsz-ért regisztráltál a fórumra?

    [ Szerkesztve ]

  • Bman81

    csendes tag

    válasz #64791808 #789 üzenetére

    :C :C :C
    Egyik kedvenc részem: "Más életéért is teszek, például benne vagyok az országot ellátó 1/3-ban." :))
    Egyébként 1/3-al is már előrébb lennénk (a közalkalmazottakat nem érdemes beleszámolni).

  • Vamp

    senior tag

    válasz zizi62 #788 üzenetére

    Mit értesz siker alatt? Azt hogy mekkora a bukszám? Ember, ez itt egy lehúzó MLM cég topicja. Mutass nekem 1 embert, aki sikereket ért el a Bnetnél, mutatok 100-at, aki nem. Nem azért mert nem tettek érte. Attól még, mert teszel a sikerért, nem jelenti azt hogy el is érsz valamit.
    Az hogy sikeres vagyok-e, mégis hogy kapcsolódik a topichoz? Ezek szerint a sikeresség az egyetlen ok, ami alapján én ezt a céget szapulhatom. Hát gratulálok! Az gondolom nem jut eszedbe, hogy gyakorlatilag bárminek utána lehet nézni manapság, nem szükséges megtapasztalni mindezt a saját bőrödön. Nem hiszel a gravitációban? Ugorj le a tizedikről. Kellemes lebegést kívánok!

    Egyébként én itthon lakom, 21 évesen, adósságom nincs. Van egy ennivaló barátnőm, három zenekarban dobolok, havi 2-3 fellépéssel. Eljutottam 50 ezer forintból a francia rivérára, két hetet nyaraltam ott a semmiből. Mondjam tovább? Ne gondold hogy ezek alapján bárkit is megítélhetnék. Ami miatt mégiscsak megteszem, azok a céggel kapcsolatos ismereteim, nem pedig egyéni sikerességemből adódó (általad gondolt) mérhetetlen egoizmus.

  • zizi62

    újonc

    Úgy látom sikerült az elevenetekbe taposnom,ennek örülök,mert ez azt jelenti,hogy egy kicsit gondolkodtatok magatokon is.Gratulálok,hogy egyetemistaként ennyi mindent elértél,de megkérdezhetem,hogy csináltad?Talán csak nem anyuciék segítettek?Ja,így könnyü! A kérdésem az volt,hogy SAJÁT erődből mit értél el!Szánalmas az az okfejtés,hogy mit jelent az IQ.Képzeld,hogy nem csak a jelentését tudom,hanem már készítettem is ilyen tesztet ami sajnos csak 135-ös,de hozzászólásaidból látszik,hogy te sokkal intelligensebb vagy.Igazán örülök annak,hogy valaki arra büszke,hogy 50 000 ezerért volt nyaralni,gondolom pazar luxus lehetett.Még egyszer szeretném hangsúlyozni,hogy véleményt arról írjatok,amit megtapasztaltatok.Az irígység nem célravezető,ezt tapasztalni fogjátok az életben.Teljesen mindegy a BNET-nek,hogy nektek mi a véleményetek az ő sikereiket ti nem tudjátok meggátolni,ahhoz ti kevesek vagytok.Nem tudom miért bűn az,ha van végre Magyarországon is olyan cég,aki segíteni akar az embereknek abban,hogy jobb és boldogabb életet élhessenek.Persze ez a feltételezés tőletek távol áll,mert az irígység és a rosszindulat vezérel benneteket.Sajnállak benneteket őszintén.

  • g@bo

    nagyúr

    válasz zizi62 #792 üzenetére

    Regisztrált
    2008-03-12 10:13, azaz 0 napja ― újonc

    megint egy friss, hiteles ember ... :K gondolom bnet bérenc.

    " BNET-nek,hogy nektek mi a véleményetek az ő sikereiket ti nem tudjátok meggátolni "

    megaloll.... :C mi az ki az a "bnet", hogy neki mindegy? pár ember, aki időben belépett egy piacra, és van sok sok ember, akinek a veritékéből híznak, azok véleménye többet számít.

    korrekt c... fizess a kezdő kamuképzésért, válts ki a vállalkozóid, fizesd az összes költséged,... kajtass a pénzükért, majd kapsz jutalékot.

    0 befektetés, csak bőrlehúzás. ebből könnyű sikert kovácsolni.

    ***********************************************************************************
    adok neked egy termékkatalógust (most mellékes milyet), vedd a nyakadba a várost és köss nekem üzletet, telefonál, utazz, majd a cuccot én később kiszállítom, ha nyélbeütöttem a boltot kapsz szép jutalékot, ha nem / mert szerencsétlen, alkalmatlan alak vagy / nem kapsz semmit.

    jó vállalkozás? okos vagyok? érdekel az állás?

  • Vamp

    senior tag

    válasz zizi62 #792 üzenetére

    "Az irígység nem célravezető,ezt tapasztalni fogjátok az életben"
    -->
    "Talán csak nem anyuciék segítettek?Ja,így könnyü!"

    Kiváló okfejtés, jóféle magyar hozzáállás. Egyébként nem a szüleim segítettek, mondjuk úgy, egymásnak segítünk. Mivel többször is kimutatták, hogy a balkáni- és Kárpát-medencei népek képtelenek az összetartásra, gondolom ez neked az újdonság erejével hat.

    A hozzászólásod többi részre hozzá nem értésre, és félelmetes naívságra utal. De ez már személyeskedés, úgyhogy nem is folytatom...

    Egyébként igen, pazar utam volt. Ha érdekel a beszámoló, olvasd el a logouton.

    [ Szerkesztve ]

  • Dolby

    senior tag

    válasz zizi62 #792 üzenetére

    Úgy látom sikerült az elevenetekbe taposnom - Honnan veszed? Melyikőjük hozzászólásából rí ki hogy másfél óra sűrű könnyhullatás után fogalmazták meg?

    de megkérdezhetem,hogy csináltad?Talán csak nem anyuciék segítettek?Ja,így könnyü! A kérdésem az volt,hogy SAJÁT erődből mit értél el! Mi alapján feltételezed hogy nem egyedül érte el azt amit elért? Mert nem jellemző? Naés? Illetve szeretem hogy azért ugrasz nekik mert szerinted előítéletek alapján szapulnak egy céged vagy valamit. Te mit is csinálsz? HOgy is van ez az előítélet? Vagy csak leesett az állad és valamit mégis kellett reagálni a hozzászólásra?

    Még egyszer szeretném hangsúlyozni,hogy véleményt arról írjatok,amit megtapasztaltatok Akkor ismét kérdezem: Miért is írsz véleményt olyan emberről akiről körülbelük 10 sornyi információt tudsz? Szerintem neked tök mindegy lenne hogy mit értek el, a lényeg hogy megszégyeníteni akarod őket mert ezáltal megbosszulva érzed azt hogy nekik nem tetszik a neked szimpatikus cég működése.

    Teljesen mindegy a BNET-nek,hogy nektek mi a véleményetek az ő sikereiket ti nem tudjátok meggátolni,ahhoz ti kevesek vagytok Ha teljesen mindegy akkor miért is kell egymás nyakának ugrani egy fórumban ami azért van hogy mindenki leírhassa a saját véleményét?

    Nem tudom miért bűn az,ha van végre Magyarországon is olyan cég,aki segíteni akar az embereknek abban,hogy jobb és boldogabb életet élhessenek.Persze ez a feltételezés tőletek távol áll,mert az irígység és a rosszindulat vezérel benneteket. Ismét előítélet. Neked ők nem szimpatikusak, ezért nekik ugrasz. Nekik a cég nem szimpatikus de ne írjanak semmit?

    Sajnállak benneteket őszintén. Ha őszintén sajnálod őket, akkor segíteni akarnál nekik rendes érthető érveket hoznál fel vagy a tapasztalataikról kérdeznéd hogy tudjad mi a legnagyobb ellensége a cégnek. Nem oltogatni próbálnál és ezáltal az eddigi hozzászólásaik értékét csökkenteni.

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz zizi62 #792 üzenetére

    Neked konkrétan mi a célod ezekkel a hozzászólásokkal? Mert a BNet-et nem véded, csak számoda ismeretlen embereknek szólsz be. Mit gondolsz, ezzel mit érsz el? Növeled a cég reputációját? Vagy épp hogy rontod? Ezen elgondolkodtál már? Szerintem ezzel a stílussal egyetlen BNet-es vezető sem értene egyet, és nem értenek vele egyet azok sem, akiket pár hozzászólás alapján kritizálsz. Akkor tulajdonképpen mit is akarsz? És hol az a 135-ös IQ? :)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • zizi62

    újonc

    Semmiféle bosszúról nincs szó.Sajnálom,ha ez neked így jött le.De hadd kérdezzem meg:szerinted milyen alapon szapulnak egy céget,amiről csak hallottak egy-két kósza információt olyan emberektől,akik általában belefognak mindenbe,nincs kitartásuk és a kudarcukért mindig mást hibáztatnak,mert az könnyebb,mint szembenézni a tényekkel és tanulni a hibáinkból!Szeretném ráébreszteni ezeket a hozzászólókat arra,hogy csak olyan embertől fogadjanak el tanácsot és adjanak a szavukra,akik ott vannak jelenleg ahova Ők is szeretnének eljutni az életükben.

  • Vamp

    senior tag

    válasz zizi62 #797 üzenetére

    Van ugye egy kifejezés: információs társadalom. Namost. Én ezalatt valami olyasmit értek, hogy

    1. Nem kell valamit megtapasztalni ahhoz, hogy véleményt mondj róla (lásd: gravitációs példa)
    2. Mégpedig azért, mert 1000 helyről tudsz tájékozódni, mert SZABADON terjed az infó.

    Márpedig, ha több oldalon is ugyanazokat a baromságokat írják le a cégről, akkor én azokat elhiszem. Nem azért, mert naív vagyok, hanem mert 1000 helyen ugyanazt írják le. Ha az MLM-ről könyvek sokasága állítja a szarságokat, én azt elhiszem. Mivel voltam MLM rendszerben, mégjobban elhiszem.

    Vannak sztorijaim a Bnet tulajdonosi köréről, nem tudom mi kellene, hogy elszegődjek ehhez a magyar módra "magyar" céghez. Értsd, szipkázzuk ki a hülyéket, és ezt állítsuk be sikernek.

    Ez meg, hogy ki hová szeretne jutni, még mindig nem értem hogy jön ide. Maradjunk annyiban, hogy tudom honnan jövök, és hogy hol tartok most. Hogy hol leszek 10 év múlva, azt csak sejtem (valamelyik kocsma mélyében), de ez most mindegy. :D

    [ Szerkesztve ]

  • #64791808

    törölt tag

    válasz zizi62 #797 üzenetére

    Elevenbe tapostál? Hát, amennyiben ez a totális ökörségek és valótlan, demagóg marhaságok leírását jelenti nálad, akkor igen :)

    Hogy mi miből van? Nos, jó szokás más pénztárcájában kutatni, és ha nem jön be, akkor habzó szájú apehes módjára nyomozni, hogy miből van. Való igaz, a szüleim nyújtottak segítséget. Elmagyarázták, hogy hogyan kell saját vállalkozást indítani. Pénzt? Ja, azt nem adtak. Adtak üzleti érzéket, megtapasztalhattam egy vállalkozás működését, adtak tudást, iránymutatást. Ez elég volt.

    Hogy milyen alapon szapuljuk a BNet-et? Világosan megmondtam, hogy olvasd el még egyszer az utolsó 100 hsz-t.Vagy nem tetted meg, vagy megtetted, csak nem tudtad értelmezni. Különben tudnád - mivel leírtam -, hogy nem egy esetem volt a BNet-tel. Azok után, egyszer megpróbáltak átverni, egyszer megfenyegettek, és kétszer találkoztam BNet-es ügynökkel, nem értem, mért kellene további tapasztalat.

    Még mindig a kitartás hiányát és a kudarcot hozod fel. A legkomolyabban kérdezem: olvasni tudsz? Ma Magyarországon amit én elértem, az neked kudarc? Teljesen megbolondultál?

    Valószínűleg igen, mert az utolsó mondatod teljesen ellent mond egész eddigi érvelésnek alig nevezhető indulatos ömlengésednek: olyan embertől fogadjunk el segítséget, akik már ott tartanak, ahová mi is el szeretnénk jutni? Teljesen igaz, és ilyen elven a BNet kiesik a pikszisből. Nem hinném ugyanis, hogy akárki egy BNet-es üzletkötő szintjét akarná elérni. Üzletkötőkét, akik nem tudják végigmondani a betanult szövegeket, ha félbe szakítom őket, vagy kérdést teszek fel, vagy akik kérdezősködnek, hogy mekkora összeg lenne befektethető, és mikor közlöm, hogy jelen pillanatban 160 millió az erre fordítható állomány, akkor kiveri őket a hideg veríték...

    Szóval kiskomám te idejössz, annyira korlátolt vagy, hogy csak annyit fogsz fel: itt bántják a BNet-et. Ideszülsz valami gusztustalan kinézetű, tagolatlan, magyartalan, több helyen értelmetlen, ellentmondásokkal teli, indulatok által vezérelt hozzászólást. Utána öten írják le neked, hogy nincs ki mind a négy kereked, de te továbbra is érvként hangoztatod azokat az állításaidat, amelyek egyértelműen cáfolásra találtak.

    Egyébként még nem írtad le: te hány éves vagy, és mire vitted?

  • zizi62

    újonc

    Cerebellum nem minden embert tudnak segíteni a szülei,ez ritka és ha ez nálad így van,akkor örülj neki,de ez a szüleid érdeme és nem a tiéd.Nekem nem kell többször elolvasnom valamit,hogy meg is értsem,de ha jól emlékszem volt olyan hiteles hozzászólás is aki konkrétan kapcsolatban van a céggel és a véleménye nem mások elmondásán alapszik,hanem saját tapasztalatain/TTommi 767/.Az a baj, hogy a gyűlölet irányít téged és ezért keresed mindenben a rosszat.Minden ember magából indul ki!!! Én is.Éppen ezért válaszolok a kérdésedre,hogy ki vagyok és mit értem el.45 éves vagyok,az én szüleim nem tudtak segíteni(vagyunk ezzel így még egy páran),ezért tisztában voltam vele,hogyha a céljaimat el akarom érni,akkor nekem kell tennem érte.Szoba-konyhás lakásból indultam,jelenleg egy családi házban élek,több autónk van és oda utazhatom minden évben,ahova szeretnék.Mindehhez szükségem volt kb.15 évre egy saját vállalkozásra,ami rengeteg lemondással járt és tele volt kudarccal(itt most megint jön az a fránya kitartás),de úgy gondolom megérte kivárni ezt az állapotot,már csak azért is,mert így nem vagyok a pénzem rabszolgája,hanem az dolgozik nekem.Szívből kívánom neked,hogy te is elérd azt amit szeretnél és ne csak egy ideiglenes állapot legyen az életedben a jólét.

Aktív témák