Hirdetés

Aktív témák

  • Manka80

    újonc

    Sziasztok.
    Az egyik Bnet partner biztosító ügyfélszolgálatán dolgozom, napi szinten van szerencsém (?) Bnet munkatársakhoz és ügyfeleikhez.
    Alapvetően nem vagyok negatívan elfogult velük szemben, mert volt már olyan, akiről tényleg úgy tünt, hogy ért ahhoz, amit csinál, netán még az általa értékesített módozat különös feltételeivel is tisztában volt... :R
    Velük semmi bajom, max annyi, hogy ők a kisebbség. Törpe kisebbség.
    Az már kínos, hogy ha egy 'pénzügyi tanácsadó' egy befektetési számlakivonatot nem képes saját kútfőből értelmezni; ha többszázezeres, sőt milliós éves díjakkal kötnek UL-eket, azt hazudva az ügyfélnek, hogy 2 év után (mert gondolom onnét már nincs jutalékvisszaírás.... :(( ) ki lehet minden veszteség nélkül venni a pénzt, vagy díjmentesíteni, stb.
    Fura az is, hogy nagyon sok szerződésnél a Bnet munkatárs a haláleseti kedvezményezett...
    Végül pedig - bár nagyon hirdetik a függetlenségüket - ne felejtsük el, hogy a Bnet többes ügynök, nem alkusz cég. :B
    Nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesz-e javulás azután, hogy felsőfokú végzettséghez, ill. államilag elismert szakképesítéshez kötik azt, hogy valaki pénzügyi tanácsadó lehessen. De nem vagyok 100%-ban optimista, mert furcsamód a MiFID pl biztosítókra nem vonatkozik....

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák