Hirdetés

Aktív témák

  • Josh

    tag

    válasz evelin #50 üzenetére

    Persze, hogy nem akarok itt maradni. Nagyon sokféle dolgon gondolkodom még ezen kívül, hogy mi legyen velem.

    Halason volt egy bemutatójuk, amolyan vevőcsalógató, és ott ismertem meg a céget.

    Úgy elindulni a vakvilágba lóvé nélkül. Tegnap néztem a tv-be, hogy Pesten egy albérlet 40-50K, az is igaz, hogy az egy 2 szobás lakás volt. Nem tudom, hogy kis garzon lakás megvan 30-40 körül? Az persze költségcsökkentés, hogy valakivel összeköltözöm, de még így is sok lenne a költségem, és még akkor sem biztos, hogy találok új embereket, akiket érdekel a dolog, mert lehet, hogy valakinek az ügyfélkörébe lépek bele, gondolom az senkinek nem fog tetszeni, és ha nem tudok 8 hét alatt értékelhető eredményt felmutatni, ha nem vagyok jó munkaerő a cégnek, akkor ugrott az egynapos tájékoztató díja, a bázisképzés, és a többi is a számlák meg jönnek.....

    Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

  • Re

    csendes tag

    válasz evelin #50 üzenetére

    Kedves Evelin!

    Szerinted a volt Bnetesek (amwayesek, stb) miért beszélnek ilyen témáról? Sok ember a sok kudarc után inkább meghúzza magát és nem beszél róluk, de vmiért mégiscsak van szó arról, milyen szemét módon kihasználják a fiatal, naiv, de lelkes embereket!

    Egyrészt megmondom neked, hogy ha szüleid vmilyen szinten gondoskodnak rólad, örülj neki, és légyoly kedves, ha majd ''egyenesbe jössz'' tudasd velem is :)))

    Ugyanis volt kollegám is Bnetes... és nem veri fel a lóvé... és nagyon nagy dumás, sok embert ismer... sales-en dolgozik... na mindegy, én már kinőttem a szemfényvesztésből. Mindenki a saját kárán és hibáin tanulja meg az életet.
    Drukkolok neked, mert hátha neked is összejön, mint a mosolygós general managernek, akik ausztriából hazajöttek alapítani brokernetet, ahelyet h. kint bizonyítottak volna...

    Mondok egyet: ha az elején te alapítottad volna, te is gazdag lehetnél ebből...
    (én már voltam: amway,skyline,brokernet,herbalifealoex előadásokon, de eddig az egyik barátom sem gazdagodott meg belőle és érdekes, hogy inkább rendes főállásuk van, és ezt max. nagyon mellékesben csinálják, de hozzám már nem jönnek ezekkel a hülyeségekkel)

    Szóval hajrá! Kívánom, h. sikerüljön :)

    A lavinában mindegyik hópehely ártatlannak tartja magát :-)

  • Rezikillius

    újonc

    Sziasztok !

    Néhány Ex-Brokernetes tapasztalat: ( sajnos saját )

    - pénzed, csak akkor van, ha a barátaidat, családodat ráveszed, hogy százezreket költsenek csak azért, hogy te 20-30 ezer forintot kaphass ( de adózni ne felejts el ).
    - MLM de a durvábbik fajta !
    - Nincs főnököd, de minden nap kell beszélj telefonon velük és keményen számokérnek, hogy ma hány emberrel beszéltél, mennyivel találkozol?
    - Te utcáról bejövő ügyfelet soha nem fogsz kapni.
    - A képzés 2 forintot nem ér ! A saját butaságukat és buta módszerüket akarják ráderőszakolni. 2 napon keresztül.
    És ami a lényeg: !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

    A BEVÉTELEIK 80 %-A A ''KÉPZÉSRE'' BEFIZETETT ÖSSZEGEKBŐL ADÓDIK !!!!!

    Tehát belőled, már ha hagyod !

    Én az ''alapképzés'' után még 3 hétig maradtam, amikor a feleségem és én is megelégeltem az erőszakoskodásukat és az időpocsékolást.

    Jártam az utána lévő ''képzésekre'' is, ahol megint csak ugyanazt az ostoba módszert próbálták elmondani, amit az ''alapképzés'' tartalmazott. Ha próbáltunk rákérdezni, a többi dologra vagy megkérdezni, hogy nem lesz mostmár elég ugyanabból a szövegből, akkor HATÁROZOTTAN beszóltak, hogy ez előadás, nem pedig interjú, csak ülj csenben és okulj....

    Amúgy a módszer kb 10 perc alatt elmondható egy normális felfogású embernek. A közgazdasági képzéshez köze nincs, azt mostmár gondolhatod...

    A terméket pedig bármely bank vagy biztosító fiókjában meg lehet vásárolni és sokkal jobb felvilágosítást is kapsz.

    Remélem kellő képpen lebeszéltem mindenkit... Csak a jó szándék vezet !

    Inkább menj el Mcdöncibe dolgozni, még kaját is adnak... Hidd el ez a jobbik ajánlat !

  • #32577792

    törölt tag

    válasz Rezikillius #54 üzenetére

    korrekt hozzászólás, nagy igazságtartalommal! azt igyekeztem és is mondani, hogy akkor már inkább direktbe a biztosító vagy a bank, mert ott legalább azzal foglakoznak, amihez értenek!

  • Repin

    újonc

    válasz #32577792 #4 üzenetére

    A Brokernet egy független pénzügyi tanácsadó cég, aki foglalkozik befektetésekkel, hitelekkel, és biztosítási tanácsadással. 2001-töl piacvezetö ezen a piacon. 2003-ban több mint 7 milliárd forint befektetésénél bábáskodott.
    A pénzzel közvetlenül nem foglalkozik csak a befektetö céljainak és élethelyzetének legjobban megfelelö ajánlásokat tesz. Van olyan szituáció amikor hosszú távu befektetéseknél évi 40% tud hozni szinte teljes biztonsággal. Ha bövebben érdekel írjál, és ha van kérdésed azt is szivesen veszem.

  • #32577792

    törölt tag

    válasz Repin #56 üzenetére

    benne van a lényeg a mondatodban: ''szinte'', ez nem jelent teljest! én is tudok olyat, ami 85%-ot tud szinte teljes biztonsággal! nem érdekel, kinőttem. ezt csinálom 3 éve, engem nem tudsz meggyőzni, túl sokat láttam már eddig!

  • Re

    csendes tag

    válasz Repin #56 üzenetére

    Repin!

    Hány napig tanultad ezt a Brokernetes szöveget? vagy kimásoltad a 39 éves vezérig. brosúrájából? Ennyire agymosás, hogy még saját szavaiddal sem tudod elmondani, hogy hiányzik még 200 pontod, hogy elérd a 3 szintet ebben a hónapban?!

    Mennyit is fizetnek ilyenkor pontokként? 920 Ft? ennyit ér neked egy ember?! siralmas... sajnálom, ez olyan mint a drogfüggőség... :Y

    A lavinában mindegyik hópehely ártatlannak tartja magát :-)

  • Josh

    tag

    Azt hiszem nem vágok bele, és maradok a robogómnál. Van egy tuti bizniszem: zuhanyfüggönycsipesz, az a király biznisz. Vagy képkeret.

    Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

  • lorcsi

    veterán

    válasz #32577792 #57 üzenetére

    ''ezt csinálom 3 éve''
    mit ezt tudnád részletezni?& miket láttál?

  • #32577792

    törölt tag

    válasz lorcsi #60 üzenetére

    olyan biztosítónál, amelyik Mo. legnagyobb bankbiztosítója. 1,5 évig kötöttem a biztosításokat, mire a tényekből pontos információim lettek ezen befektetések hozamairól. hát nem a hozamokról híresek a biztosítások 80%-a (5-8% hozam évente nettóban). azért nem jelentkeznek a bnetes ügyfelek, mert megsem nézik a hozamértesítőt, amit kapnak! ezért nem reklamálnak. majd ha lejár a szerződés, akkor fognak koppanni! azóta inkább csak a hitelekkel foglalkozom, meg lakástakarékpénztárral, itt nincs semmi ''átverés'', lehet pontosan tudni, hogy mire számíthat a szerződés aláírásakor!

  • #32577792

    törölt tag

    válasz Josh #59 üzenetére

    ha gondolod köthetsz lakástakarékpénztári szerződést, jutalék felesben, nem kell vállalkozói!

  • Josh

    tag

    válasz #32577792 #62 üzenetére

    Köszönöm, még egyelőre nem szántam el magam, hogy ilyennel foglalkozzam.

    Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

  • Versus123

    aktív tag

    Álljon meg a menet . Azért mert brókernet a nevük,öltönyben vannak,az ott dolgozók(akiket ők ''képeztek'' ki),NEM BRÓKEREK! Innentől ennyi,piramisos behúzás ez is...(bocsánat,ma már mlm-nek hívják...)

    ''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

  • voltugyfel

    újonc

    Jól átvertek-mármint,a kedves BNet, néhányhónapig náluk dolgoztam,és azt fújták amit most Evelin- bizz bennük, én bíztamés be is fektettem-ráadásul egy tőkehalsztásos hitel mellett,amitállítólag kötelező volt egyszerre elindítani, de hálisten személyesen mentem be az Ella bankba és rájöttem h a híres bnet előny kamu és nem is kellett volna befektetést kötnöm,csak forint alapnál,jó mi:? Ráadásul, az ismerőseiddel is jól .,k..., remélem értitek, miért kell elkerülni őket messziről, FONTOS: ha már benne vagytok, akkor 30 napon belül visszamondható, persze a Bnet-esek ezt is elhallgatták, ítgy érdemes személyesen, a banknál flmondani. Nekem hál'istennek sikerült, mások nem voltak ilyen szerencsések. Ha van kérdésetek írjatok, én benne voltam sajnos.

  • attavanti

    tag

    forum.index.hu-n is van errol egy kicsit hosszabb topic, azt is nezzetek meg

  • voltugyfel

    újonc

    Olyan embert szeretnétek hallani, aki tényleg a saját bőrén tapasztalt, akkor parancsoljatok: én aztán , voltam itt dolgozó , befektető, sőt, még hitelt is próbáltam rajtuk keresztül-hál isten idejében rájöttem a manipulatív átverésre,

    ugyanis elmesélném h Evelin is tudja-aki mellesleg az oktatásban még nem tart itt,
    h úgynevezett, halasztott tőketörlesztésű hitelt ajánlott, a saját szakmai vezetőm, ami, csak akkor köthető, amikor egyidejűleg elindítasz vele egy befektetést-,

    egy bankbrokeres-barátom nyitotta fel a szemem, azt már a szakmai vezetőm, véletlenül elfelejtette közölni, h 10 év tőketörlesztés után, hiába fizetem vissza egyösszegbe a tőkét, még 10 évig kell a kamatokat fizetnem-sőt még felhívta a figyelmem h minnél előbb kifizetem, annál előbb lemegy a gond.-rendes nem?

    Emellett a bankban az is kiderült, h nem kellett azonnal, a befektetés, csak a forint alapú hiteleknél, az enyím deviza alap lett volna-és h mindezt miért tette-h könnyű a válasz, ilyen hitelt ajánla, mert itt köttethet befektetést, ami után jutalék jár neki is, a befektetésre.

    örök hálám üldözi, bankbrokeres-tisztességes barátomat, (aki mára már nem az, mármint elment a cégtől), h időben felnyitotta a szemem, remélem így már érthetőbb, amiket nemrég leírtam-

    Egyetlen hozzáfűzni valóm van, ehhez a munkához, gyomor kell, és egy tisztességes ember sem tudja űzni, nem véletlen kell a közvetlen környezetre rámenni-feltételezik h ott megvan a bizalom, és gyakorlatilag nem világosítanak fel arról h hazudsz-úgy vered át őket h nem is tuszd róla,

    Ja, és azon is gondolkodjatok el h ha nem kötelezitek el magatokat 20 évig a céghez, és kiléptek-ki fogja az ügyfeleitek alapjait váltogati h jól járjon-elárulom senki és persze hiába nem dolgozol már ott téged fognak az ismerőseid elküldeni a fenébe h nem kezeld a pénzüket- és akkor bizony lehet bukni, nem is kicsit
    Mindenkinek annyi volt az oktatásokon a válasza a kérdéseimre- fordulj a szakmai vezetődhöz

    Ja ahhoz aki a végén így átver-ja és mellesleg évek óta ismertem-csak ezért vágtam bele mert ő ajánlotta, nem véletlen mondom ehhez egy jellem kell h valaki ebből akarjon megélni, nem sok esély van rá h a húsosfazék közelébe engedjenek-azok a helyek már rég foglaltak

  • Josh

    tag

    Jelen lévő bnetes, volt bnetes, bnetest útáló emberkéktől, hogy mibe érdemes fektetni most 350 000 forintot?

    Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

  • #32577792

    törölt tag

    válasz Josh #68 üzenetére

    milyen időtávra gondoltál?

  • Josh

    tag

    válasz #32577792 #69 üzenetére

    Őőőő, hát őőőő, úgy nem gondoltam bele, hogy milyen időtávban, hanem az lenne inkább a lényeg, hogyha hirtelen hozzá kell jutnom a pénzem, akkor egyből hozzájuthassak. Még a lényeg az lenne, hogy nyomon tudjam követni, hogy hogyan alakul a pénzem, kellene rá azt hiszem így hívják, hogy tőkegarancia, és ha még az megoldható, hogy a neten keresztül lehessen intézni, hát az már nagyon szuper lenne....

    Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

  • #32577792

    törölt tag

    válasz Josh #70 üzenetére

    létezik hozamgaranciával unit linked biztosítás, egyszeri vagy folyamatos díjjal. egyszeri díjasnál normális visszavásárkási értéken. pl. ma volt nálam egy városbélid, akinek tavaly 100eFt-os biztosítást kötöttek 10 évre (egyszeri díjjal), a felvett hitel mellé. 110500Ft-ot ér most neki, semmi részvény, kötvény.

  • Josh

    tag

    válasz #32577792 #71 üzenetére

    Mit jelent az a unit linked biztosítás? Mi az az egyszeri és a folyamatos díj? Mennyi a hozamgarancia? Ezt én bármikor eladhatom? Mire kötnék én itt biztosítást?

    Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

  • Josh

    tag

    Kicsit elült a téma, gondolom felhozom.

    Nos ezalatt az idő alatt ki lépett be, ki lépett ki, aki bennt van, az hogy érzi magát, aki kilépett az hogyan érzi magát, stb.....

    Mindenki ossza meg velem a tapasztalatát.

    Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

  • Josh

    tag

    Újra felhoznám a témát, mert megint egy kicsit megfertőződtem vele. Nos aki csinálja, csinálta, kérem ossza meg tapasztalatát, mert az egyik ismerősöm kb. 6 éve csinálja, és a jövő héten megy nyaralni Dubai-ba, mindent a cég fizet.

    Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

  • Rick

    tag

    válasz Josh #74 üzenetére

    Régebben én is érdeklődtem az mlm rendszerek után, tetszett, hogy értelmes a társaság, tényleg szép dolgokat mondanak, nagy fizetéseket emlegetnek, illetve a klasszikus főnök-beosztott viszony itt nem létezik, az elvárások mellett segítenek is. Próbálkoztam is többféle céggel, pl: hyla, mbi. Brokernet csak érintőlegesen volt, 1x elmentem meghallgatni, mit mesélnek róla. Tulajdonképp a barátnőmnek kellett volna valami biztos pénzkereseti lehetőség. A nő előadta hogy ő milyen nagyon jó fej, és mivel mondtuk, hogy volna is egy ismerős, akinek van fölös 30 millája, érdekes lehet a dolog. Erre a nő mondja, hogy de jó, neki pont kellene egység mert nagy ám a verseny, menjünk el, kössünk üzletet, és majd zsebből fizet....Hát ki is fordultunk onnan. Az ismerősöm, aki ajánlotta, azóta is a régi helyén dolgozik, és ezt csinálja másodállásban. Próbálkoztam sokmindennnel, arra rájöttem: az emberek inkább nézik otthon a Mókika sót, minthogy talpaljanak meló után. Igazuk van. Azt kell belátni, hogy olyan lehetőséget kell találni, amiből megélsz napi 8 óra munkával. Akik ezt korán elkezdték, bejött nekik, de elárulom, bárki alapíthat ma brókercéget, szinte semmi sem kell ahhoz hogy a bankok és biztosítók szerződést kössenek veled. Szóval beláttam, hogy ha 1 milliót keresnék havonta, akkor is ugyanannyi költségem van az üzlettel, mint amikor 100ezret. Sokkal jobb dolgot találtam ki magamnak: Részemről a vállalkozás jelenleg a következőket jelenti:
    1. Szerszámkereskedelem, 3 év würth-gyakorlat után a vevőim megelégedésére jó áron jó minőségű szerszámokat, rezsianyagokat vásárolhatnak, kb, heti 1 napom megy el vele, meg 1 nap a kiszállítás, kb havi 2-300 ezer a hasznom, NEM A FORGALOM!!!
    2. Fehérnemű forgalmazás, ez csak hobbi, nőismerőseim az ő ismerőseiknek adják el kézből kézbe hihetetlenül olcsón a bugyikat, melltartókat, ezzel van heti 2 nap dolgom, ez hoz heti 30-60 ezer között, mikor milyen kedvem van.

    Ezek mellett bármit csinálhatok, nem kell 24 órában talpon állnom, nem kell millás árukészletet felhalmoznom, nem várom a vevőket boltban, irodában, nincs alkalmazott, akit fizetek, közben meglop....sorolhatnám az előnyeit, és a részleteket. Sőt, ha valakit érdekel bármelyik rész, hát szivesen megmutatom hogy is kell csinálni. Mielőtt valaki megkérdezi, ez nem a nettó, ebből lejön a vállalkozói járulék (38e) meg telefon, benzin, ami együtt legyen 70-80 ezet. Ha a maradékot okosan beosztom, marad kb. 300-400 havonta. nincs kockázat, mivel mindent megrendelésre szállítok, nem megyek éjjel nappal, heti 2-3- napot (félnapot) dolgozom. És ez ennél csak több lesz!
    Ahoy evribodri

  • nagyis

    tag

    Sziasztok!

    A brókernetet konkrétan nem ismerem, csak egy üzletkötőjükön kereszül hallottam róla, konkrétabb tapasztalataim csak egy táplálékkiegészítőt forgalmazó céggel vannak, de úgy gondolom, hogy szinte az összes mlm-es rendszernél ez van.

    Emberünk szépen elmegy egy pár napos gyorstalpalóra, ahol igazábol nem szakmai ismereteket, hanem a rábeszélést tanítják meg nekik. De ne legyünk ennyire ellenségesek, tegyük fel, hogy tényleg hasznos szakmai ismereteket adnak át.
    Utána pedig a pár napos ''szakmában'' eltöltött idejével megpróbál meggyőzni, hogy vegyem meg a termékét/szolgáltatásást, mert ő ért hozzá, és hogy ez milyen jó.
    Mennyit ért a gazdasági viszonyokhoz, a forint árfolyamához ha pl egy devizahitelre akar rábeszélni mert az szerinte megfelelő lenne nekem, vagy tudja hogy abban a táplálékkiegíszítőben található sok furcsa latin nevű anyag mit takar, milyen hatása lesz több évnyi szedés után a szervezetemre?
    Ugyan már....

  • Versus82

    aktív tag

    válasz Rick #75 üzenetére

    ''de elárulom, bárki alapíthat ma brókercéget, szinte semmi sem kell ahhoz hogy a bankok és biztosítók szerződést kössenek veled.''- hörömm hörömm....

    a brókernetnek semmilyen köze nincs a ''brókerkedéshez''. nem tőzsdetagok, nem kereskedhetnek a tőzsdén. ők egy ilyen mlm-es szervezz be magad alá minél több embert kitanítunk mindenkit a befektetésekről-pénzügyről diploma persze nem kell mert nálunk 2 előadás alatt megtudsz mindent...ahhha. mint minden mlm-ben aki az elején benne volt az tényleg jól él belőle, a folyamatosan belépő reménykedők eltartják őket. abban igazad van hogy mivel ez egy tanácsadói tevékenység bárki csinálhatja jutalékért, ahogy ezt a brókernet teszi. de egy brókercég alapításához már 4 éve is 1 milliárd forint kellett.....azt azért nemhiszem hogy bárki előcsapja.

    ''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

  • ivanolsen

    csendes tag

    Én is benne voltam! Közvetlen főnököm és az egész vezérkar Amway-es múlttal több éve több milliós fizetéssel rendelkezik. De amikor az ismerősömmel beszélt telefonon 5 percet nekem háromszor kellett visszahívni, hogy ne haragudjon nem tudtam, hogy ez lesz!!! Egy gusztustalan kis féreg akit csak a pénz érdekel, az anyját 2 forintért megb...ná! Én nem akarok ilyen lenni inkább maradjanak barátaim és maradjon becsületem! Egyébként ....., á nem is mondom tovább, ha Te nem vagy gusztustalan féreg akkor felejtsd el, Én buktam rajta pár tízezret, de leckének jó volt!:Y

    Jobb egy lúdnyak tíz tyúknyaknál!

  • ivanolsen

    csendes tag

    Én is benne voltam! Közvetlen főnököm és az egész vezérkar Amway-es múlttal több éve több milliós fizetéssel rendelkezik. De amikor az ismerősömmel beszélt telefonon 5 percet nekem háromszor kellett visszahívni, hogy ne haragudjon nem tudtam, hogy ez lesz!!! Egy gusztustalan kis féreg akit csak a pénz érdekel, az anyját 2 forintért megb...ná! Én nem akarok ilyen lenni inkább maradjanak barátaim és maradjon becsületem! Egyébként ....., á nem is mondom tovább, ha Te nem vagy gusztustalan féreg akkor felejtsd el, Én buktam rajta pár tízezret, de leckének jó volt!:Y

    Jobb egy lúdnyak tíz tyúknyaknál!

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Látom, eléggé érdekes itt a téma, úgy hogy gondoltam beszállnék én is.

    Én is egy pénzügyi tanácsadó cégnél dolgozom, de NEM a Bnetnél.Én egy olyan cégnél dolgozom, ami kicsit régebbi, mint ez a cég, így azthiszem mondhatom egész más felfogásban dolgozunk. Mi cégünk nem MLM rendszerű, szóval ez a része is kiesik, másrészt, se oktatásért, se semmi másért nem kellett fizetni, ha jól vettem ki akkor Bnet esetében volt ilyen.

    Jópár hozzászólást elolvastam, és egészen elszörnyülködtem, hogy mennyire pofátlan a Bnet. Ez számomra teljesen új, én még komolyabban nem találkoztam velük, viszont nézegettem, és rengeteg hasonló terméket forgalmazunk miis, viszont mi egész más felfogásban ''tálaljuk'' az ügyfélnek, és sokkal átfogóbb tájékoztatást is nyújtunk.

    Nemtudom, ha esetleg vkinek lenne kérdése, szívesen válaszolok mindenre.

    Annyit szeretnék elmondani ezzel kapcsolatban, hogy sztem van jövője vhol ''ezeknek'' a dolgoknak.Tehát arra gondolok, hogy ezek a cégek vhol arra ösztönöznek téged, hogy a pénzedet, ne bankszámlán tarsad, hanem megtakarításokban.Japánban pl. kamatot vonnak le tőled, magyarán fizetned kell azért, hogy bankban tarhasd a pénzedet. Tudom ez a szemlélet még nagyon messze áll itthon, viszont sztem effelé haladnk és idővel elfogjuk érni....talán 100év :D

    Mindenesetre érdekes dolog ez, én nem pénzkereseti lehetőség miatt mentem el ehhez a céghez dolgozni, hanem érdekelt a téma, és megszerettem volna vele ismerkedni.Azóta viszont sok pozitívum ért, és nem csalódtam benne.

    Egy kicsit már nehéz minden épp gondolatot összeszedni, elég fáradt vagyok már :O Viszont tényleg szívesen veném ha kérdeznétek, kíváncsi vagyok mi a véleményetek.
    Amúgy a cég neve, ahol én tevékenykedem OVB, esetleg vki hallott már róla? Magyarországon mégcsak '93 óta van jelen, de amúgy a cég már 35éves múltra tekint vissza, és EU szerte 14 országban van jele. Utánna lehet nézni.

    Hát vmi ilyesmit szerettem volna... :U

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    válasz Papa-Georgo #80 üzenetére

    Amúgy még annyit tennék hozzá, nekem azért volt még szimptaikus, mert az az iroda ahol dolgozom, több barátom is ott dolgozik, nagyon jó a hangulat, családias légkör, és kedves mindenki. Nincs fejleharapós kibabrálás.

    És több barátom is, akik itt dolgoztak, mindenféle humbukk nélkül, mára már (uszkve fél éves munkával) elég komoly posztot értek el. Teljesen járható út halandók számára is. Tehát mondhatom, hogy szemem előtt Fejlődött ki, és tudom, hogy nem azért, mert XY-nak szimpatikus volt, hanem azért mert megdolgozott érte. Fősulisnként, úgy hogy suli mellett csinálta, és mégis ment neki, és megérte, ha megkérdezem nem panaszkodik. :R

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    válasz voltugyfel #67 üzenetére

    ''egy bankbrokeres-barátom nyitotta fel a szemem, azt már a szakmai vezetőm, véletlenül elfelejtette közölni, h 10 év tőketörlesztés után, hiába fizetem vissza egyösszegbe a tőkét, még 10 évig kell a kamatokat fizetnem-sőt még felhívta a figyelmem h minnél előbb kifizetem, annál előbb lemegy a gond.-rendes nem?''

    Őőő..itt kicsit vitába szállnék veled. Ugyanis, ha te már egy összegben rendezted a tőkerészed halasztott hitelnél, akkor utánna te még fizetsz egy 4% ''büntető kamatot'' amiért idő elött visszafizetted a pénzedet :D jó, nem? :DD

    De ezek után te MÁR SEMMIT nem fizetsz. UGYANIS, mivel kifizetted a tőkerészed, nincs mire fizetned kamatot, szóval ez teljesen hülyeség, hogy utánna te még kamatot fizetsz továbbra is. Ami kamat felmerülhet, az mondom, ez a 4%-os büntető kamat, de ennyi. Ha 10. évben te tudod rendeznbi tőkerészedet, akkor hitelnek ott VÉGE van. és kész passz slussz.....nem tudom ki mirúől beszélt neked még.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    nupp...ennyire bepangott a téma? :F

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • M.A.K.K.

    csendes tag

    Sziasztok!

    Olvastam a hozzászólásokat, és gondoltam reagálok már néhány dologra ezekkel kapcsolatban. Nem titok, BrokerNet-es vagyok, és a korábbiak rossz tapaszlatata ellenére én nem észlelem ezeket a felsorolt negatívumokat.

    1. ''Szemét a felső vezető!'' De drágáim! Attól, h ez egy működő rendszer, még ugyanúgy emberek működtetik. Meg kell találni a normális felső vezetőt. Nekem ezek szerint szerencsém volt. De ha a felső vezetés a legfőbb gondod, menj el mondjuk 8-4ig dolgozni, hátha ott majd jól kinyalják a s***ged, és körbeugrálnak!

    2. Attól, h SZEMÉLY SZERINT NEKED nem sikerült, mert bár nagy a dumád és sok a haverod, de a szókincsedet a 4-es presszóban szedted össze, még ne gondold azt, h más is ugyanebben a cipőben jár!

    3. Audik és Jaguárok. Ezeket NEM A BROKERNET adja ajándékba, ezeket azok a vezető biztosítótársaságok ajánlják fel, akik a BrokerNet nélkül csak egy 40-50%os éves tervet tudnának teljesíteni.

    4. 920 Ft egy ember? Amikor én egy befektetést kötök valakivel, az azért írja alá a szerződést, mert a banki hozamok többszörösét elérő befektetéssel szeretne gondoskodni magáról vagy a családjáról. 920 Ft egy EGYSÉG! Nem egy EMBER! Nagy szavak ezek, amiket elsütöttök itt azzal kapcsolatban, h nem nézzük az embereket, de akkor KICSODA és MIÉRT szerződne velünk, ha ilyen mocskok lennénk? Nem lehet, h egyszerűen könnyebb vádaskodni, mint felemelni a telefont és dolgozni?

    5. Az ismerősök körében kell értékesíteni. Ki mondta? A felső vezetőd? Akkor hagyd ott. Az ismerősöktől KIZÁRÓLAG csak ajánlást szabad kérni. Így nem romlik meg a kapcsolatotok, és később ő is elkezd érdeklődni arról, h pontosan mit is csinálsz. Vagy ha szégyelled amivel foglalkozol (akkor miért kezded el) tanulj meg telefonálni!

    6. A BrokerNet-esek nem brókerek. Miért a biztosítósok pénzügyi tanácsadók? 10 napos tanfolyamon csak a módozatokat nyomják le! Tudom, mert biztosítótól jöttem át ide. Mit értesz az alatt, h BRÓKER? Tőzsdei brókert vagy biztosítási alkuszt?

    7. Szerintetek miért rossz az, amikor egy kliens elé ki tudsz tenni 3 féle biztosítási vagy befektetési módozatot is, és ő választhatja ki a NEKI MEGFELELŐT, és nem EGY terméket próbálsz rásózni mindenáron?

    8. Úgy veszem észre, h itt a legtöbb embernek az MLM rendszer hiányos ismerete miatt nagy a szája. De ha nem tudod, h hogyan működik, miért állítottok hülyeségeket? Nekem van olyan Amway-s ismerősöm, aki 2 év után keres havi 800.000-et. És nem 90-ben kezdte, hanem 2003-ban!
    Itt egyszerűen csak a tipikus MAGYAR MENTALITÁS látszik a részetekről, h úgy gondolod, a semmittevéssel majd 1 év alatt milliomos lehetsz. Vagy majd az állam segít?Azok az idők már elmúltak! Felnőtt emberek ne legyenek már ilyen hülyék!

    9. Nem lehet, h egyszerűen meghallasz egy lehetőséget, amivel több pénzed lehet havonta, és mint a kis dedós, gondolkodás nélkül szaladsz és beregisztrálsz, majd amikor közlik, h hát itt dolgozni is kell, nem csak ülni és várni az ügyfelet, h megkeressen, büdös lesz a munka?

    Elhihetitek, szívből sajnálom, h ennyien csalódtatok benne, illetve a saját teljesítőképességetekben, de higyjétek el, h ebből igenis REMEKÜL lehet keresni!

    Valaki egyszer azt mondta, idézem:

    ''Meggazdagodni nem GYORSAN kell, hanem NAGYON!''

    Üdv mindenkinek:

    M.A.K.K.

    UI.: Evelin, ne add fel! :)

  • kisoroszlan

    újonc

    Sziasztok!

    Ma láttam először ezt a fórumot, végig is olvastam. Teljes mértékben egyet értek az előttem szóló M.A.K.K.-kal.
    Augusztus óta vagyok Bnet munkatárs, július óta pedig ügyfél. Én egyelőre csak szemlélődöm. Nem azért léptem be, hogy én ebből megéljek. Ezt egy lehetőségnek tekintem, ha van van, ha nincs nincs. Az egyetlen dolog, amiért én ott vagyok az az, hogy hiszek a termékben. Szerintem nem átverés, amit ott kínálnak. :U

    Érdekes, hogy egyes embereknek nagyon tetszik más embereknek meg feláll a szőr a hátukon. Nekem egy barátnőm pont most lépett ki rossz szájízzel. A Bnetnél több divízió van. Az egyik magasan a legsikeresebb, (ebben vagyok én is). A másiknak láttam az oktatási módszereit, a barátnőm mesélt a szakmai vezetőjéről, és bizony ha ott lettem volna én is visítva menekülök a Brokernettől. Tehát szerintem ettől is függhet, hogy kinek hogy válik be.

    Kételyeim persze nekem is vannak. Vajon tényleg foglalkoznak-e annyit az ügyféllel ahogy mondják, viszont itt még nem szólt olyan ember, aki mondjuk pár éve fogadott el ajánlatot, hogy elmondja a tapasztalatait.

    A felső vezetőkre pedig nem vagyok irigy. Akiről még régebben beszéltetek, aki VIP előadást tartott, bár nem tudom, hogy ugyanarra gondolunk-e, de én is voltam ilyenen, szerintem nagyon szimpatikus ember. Egy képzésen mesélt magáról. Szegény sorból jött, de voltak céljai és megvalósította őket. Senki nem vágta a képébe a 2 milliós fizetést. Tette a dolgát, megcsinálta és sikeres lett. Nem sajnálom tőle, megérdemli. Az ilyen embereket nem utálni kell, hanem megnézni, hogy hogy csinálta.

    Egyelőre ennyi, remélem folytatjuk a társalgást!

  • dzsemel

    újonc

    Sziasztok!

    Én ajánlanám mindenkinek az FM-et!Az üzlet és a termék egyaránt szuper!

    A cégről, termékekről általános információkat az alábbi címen találsz:
    [link]

    Részletes tájékoztató a regisztrációról, forgalmazásról:
    [link]


  • T 1000

    aktív tag

    Szerintem ez a brókernet egy nagy átb@.....verés. Voltam meghallgatáson, gyanus is volt hogy azonnal felvettek és a kezembe nyomtak egy 24000-es csekket. Még jó hogy nem ugrottam be, rá egy hónappal felvettek egy bankba, itt aztán tényleg sokat tanulok/keresek, és gyorsan lehet előre jutni. Számomra ez a brokernet olyan hivatalos piramis játéknak tűnik....

  • Carst

    csendes tag

    Sziasztok!

    Most olvastam erről a Bnetes dologról. 2003-ban Bnetes voltam én is.
    Nagyon csábítónak hangzott az egész, mert én is egy eléggé ember központú egyén vagyok. Nagyon tetszett az előadás Pesten, le a kalappal előttük. Az árak amit kértek jelentkezésnél csekken reálisak is mert 4*-s szálló nem olcsó.
    Biztos hogy tudják manipulálni az embereket, de nagyon jól csinálják.
    Akkor még én is éretlenebb voltam, és a munka miatt majdnem ráment a baráti köröm az egészre, és ez miatt ott hagtam, meg fő ok az volt hogy nem sikerült szerződést kötnöm senkivel. Akkori főnököm szerint mert nem hittem el hogy szerződést fogok kötni.
    Lehet hogy igaza volt.
    Én ha lesz rá lehetőségem akkor mindenképpen kötni fogok velük szerződést, mert nem átverés a portfóliójuk.

    Nem tudom őket leírni, mert nem érdemlik meg, de a cég ott van a toppon.
    Szerintetek miért nem reklámozzák magukat?
    Az üzleti szabály: Azt reklámozz, nyomd az emberek arcába, amit nem tudsz eladni.


    Üdv.: Carst

    carst

  • Azazello-

    senior tag

    erdekes, hogy az osszes pozitiv hozzaszolast 0hsz-es ujoncok kovetik el.

    eljen a brokernet :D

    Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

  • #32577792

    törölt tag

    válasz Carst #88 üzenetére

    Az üzleti szabály: Azt reklámozz, nyomd az emberek arcába, amit nem tudsz eladni.

    megmondtad a tutit :R
    a bankok nem tudják eladni a hiteleiket, ezért reklámozzák annyira
    a gyógyszergyárak nem tudják eladni a gyógyszert, ezért reklámozzák annyira
    a vegyipari cégek nem tudják eladni a mosóport stb. ezért reklámozzák
    soroljam?

    egyébként itt is megmontad a tutit: Biztos hogy tudják manipulálni az embereket, de nagyon jól csinálják. erről van szó!

    portfolió: tudod van biztonságos és kockázatos
    próbáld már megtudni, hogy pl a biztonságosnál mennyi a bruttó éves hozam és mennyi a költség? megfogsz lepődni, 3-5% nettó/év/átlag!
    de persze, te tudod! a te döntésed!

  • EG0

    aktív tag

    Ez a hülyeség engem is megütött: ''Az üzleti szabály: Azt reklámozz, nyomd az emberek arcába, amit nem tudsz eladni.''
    Szerintem meg ha valami el tudsz adni, azt reklámozd, amit meg nem: ''Ha döglött lovon ülsz, szállj le róla.''

    Minap keresett valaki (valami beszervezett ember) a Brokernet nevében, hogy hírdetne egyik portálunkon, és tett egy nevetséges ajánlatot. Na most amíg nem keverte bele a Brokernetet, addig csak saját magát égette, de így..

  • #32577792

    törölt tag

    van abban valami, hogy null kilométeres újoncok dicsőitik csak a bnetet!

  • stiflermom

    újonc

    Szasztok! Kevésbé lelkes új b.net tag vagyok. Engem a legjobban az zavar, hogy bár már kb. egy hónapja alapképzésre járok, még mindig csak egy-egy részletre van rálátásom (amire engedik). Hogy ajánljam jó szívvel a dolgot régi ügyfeleimnek, ha még én magam sem vagyok meggyőzve? V.ki olyan írjon, aki nem a gyors meggazdagodás reményében és a nagy utazások bűvöletében dolgozik ott, hanem mondjuk becsületes munkával becsületes pénzt keres!
    Kalandorok kíméljenek!:Y

  • #32577792

    törölt tag

    válasz stiflermom #93 üzenetére

    szerintem itt nem találsz olyan személyt, aki ebben ''segítene'' neked.
    azt szokták mondani, hogy a puding próbája az evés, csak sajnos - ha jól tudom - ez elég sokba kerül. ha nem, szólj rám!
    én azért írtam fentebb, hogy akkor már inkább direktbe valamelyik biztosító, vagy feketén ''alá'' dolgozni valakinek.
    én már mondjuk márciusban kiléptem a biztosítótól és egy volt kollégám nevére dolgozom. kevesebb a stressz, persze a pénz is, de ez másodlagos.
    leszerződtem egy bankhoz a hitelek, hitelkártyák értékesítésére, tisztességes jutalék, nem csapsz be senkit és nem is érzed úgy!
    de! a Te döntésed, hogy mit csinálsz!

  • Broker

    újonc

    válasz #32577792 #94 üzenetére

    Itt vagyok! Én másfél éve dolgozom a Brokernetnél. A hozzászólások tanulságai:
    1.Senki nem tudja pontosan, hogy mivel foglalkozik a Brokernet, még kedves kezdő munkatársam sem.
    2.Igazi magyar mentalitás, hogy információk nélkül határozott véleménnyel, érzelmi alapon próbáltok befolyásolni embereket.
    A Brokernet nem más, mint az a cég, ami nyugaton (komcsik most köpködjetek) többszáz éves múltra visszatekintő szakmát képvisel. Pénzügyi életpályatervezéssel foglalkozik, filozófiája, hogy az ügyfeleit anyagi előnyhöz juttassa.
    Én jóval több olyan tanáccsal szolgálok az ügyfeleimnek amiért egy vas jutalékot sem kapok (pl. éppen hol jó a folyószámla, v. vámoltatás, adó és illetékkérdések stb.) mint azok a dolgok amikért kapok. Persze az oktatásokon kívűl szinte nap, mint nap képzem magam is.
    Fontos, ha valaki nem akar munkatársakat felvenni magához, akkor nem vesz fel, ez nem kötelező és úgy is szépen kereshet. Ha valaki csak munkatársak felvételével akar előre jutni anyagilag, akkor őt hamar elküldik a Bnettől, hiszen ő nem pénzügyi tanácsadó, hanem másokból akar élni.
    Minden szakmát lehet jól, rosszol, sőt bünözve is végezni, ez függ az egyén szakmai tudásától, erkölcsi szintjétől, ezek alapján, mivel a Bnetnél több ezer ember dolgozik, mindegyikből van. (a csúcsszervezetünk a Parlament, hogy áll ezzel a dologgal!!!???)
    Csak az első napi alapképzésnek van díja, mert akkor mindenki csak jelentkező és nem munkatárs. A díj 27800 Ft ami tartalmazza: teljes ellátás, Bp Duna Interk., erkölcsi bizonyítvány, tananyagok, terembérlet. (Ha ez is ingyen lenne, jeles chatelők nagy része ott potyázna minden hónapban, anélkül, hogy jönne hozzánk dolgozni.)

  • Broker

    újonc

    válasz stiflermom #93 üzenetére

    Itt vagyok! Én másfél éve dolgozom a Brokernetnél. A hozzászólások tanulságai:
    1.Senki nem tudja pontosan, hogy mivel foglalkozik a Brokernet, még kedves kezdő munkatársam sem.
    2.Igazi magyar mentalitás, hogy információk nélkül határozott véleménnyel, érzelmi alapon próbáltok befolyásolni embereket.
    A Brokernet nem más, mint az a cég, ami nyugaton (komcsik most köpködjetek) többszáz éves múltra visszatekintő szakmát képvisel. Pénzügyi életpályatervezéssel foglalkozik, filozófiája, hogy az ügyfeleit anyagi előnyhöz juttassa.
    Én jóval több olyan tanáccsal szolgálok az ügyfeleimnek amiért egy vas jutalékot sem kapok (pl. éppen hol jó a folyószámla, v. vámoltatás, adó és illetékkérdések stb.) mint azok a dolgok amikért kapok. Persze az oktatásokon kívűl szinte nap, mint nap képzem magam is.
    Fontos, ha valaki nem akar munkatársakat felvenni magához, akkor nem vesz fel, ez nem kötelező és úgy is szépen kereshet. Ha valaki csak munkatársak felvételével akar előre jutni anyagilag, akkor őt hamar elküldik a Bnettől, hiszen ő nem pénzügyi tanácsadó, hanem másokból akar élni.
    Minden szakmát lehet jól, rosszol, sőt bünözve is végezni, ez függ az egyén szakmai tudásától, erkölcsi szintjétől, ezek alapján, mivel a Bnetnél több ezer ember dolgozik, mindegyikből van. (a csúcsszervezetünk a Parlament, hogy áll ezzel a dologgal!!!???)
    Csak az első napi alapképzésnek van díja, mert akkor mindenki csak jelentkező és nem munkatárs. A díj 27800 Ft ami tartalmazza: teljes ellátás, Bp Duna Interk., erkölcsi bizonyítvány, tananyagok, terembérlet. (Ha ez is ingyen lenne, jeles chatelők nagy része ott potyázna minden hónapban, anélkül, hogy jönne hozzánk dolgozni.)

  • Broker

    újonc

    válasz #32577792 #94 üzenetére

    Kedves ungava!
    Nagyon ciki, ha úgy akarod saját és ismeretlen céged nagyságát bizonyítani, hogy másokat lesza...zol. Isten óvja az ügyfeleket ügynök cégedtől.

  • jani0625

    aktív tag

    válasz stiflermom #93 üzenetére

    én egy ideig csináltam egy hasonlót a glb-t.
    nem tetszett maga a dolog ezért nem csinálom, de a brokernetről hallottam és volt olyan ügyfél akinek nem a legjobbat ajánlották és azt ajánlották aki a legtöbb jutalékot ad nem azt amelyik a legjobb. szvsz nem egy korrekt cég. de én többet nem szándékozok itt szólni csak elmondtam a véleményem.

  • Broker

    újonc

    válasz Josh #1 üzenetére

    Én másfél éve dolgozom a Brokernetnél. A hozzászólások tanulságai:
    1.Senki nem tudja pontosan, hogy mivel foglalkozik a Brokernet, még kedves kezdő munkatársam sem.
    2.Igazi magyar mentalitás, hogy információk nélkül határozott véleménnyel, érzelmi alapon próbáltok befolyásolni embereket.
    A Brokernet nem más, mint az a cég, ami nyugaton (komcsik most köpködjetek) többszáz éves múltra visszatekintő szakmát képvisel. Pénzügyi életpályatervezéssel foglalkozik, filozófiája, hogy az ügyfeleit anyagi előnyhöz juttassa.
    Én jóval több olyan tanáccsal szolgálok az ügyfeleimnek amiért egy vas jutalékot sem kapok (pl. éppen hol jó a folyószámla, v. vámoltatás, adó és illetékkérdések stb.) mint azok a dolgok amikért kapok. Persze az oktatásokon kívűl szinte nap, mint nap képzem magam is.
    Fontos, ha valaki nem akar munkatársakat felvenni magához, akkor nem vesz fel, ez nem kötelező és úgy is szépen kereshet. Ha valaki csak munkatársak felvételével akar előre jutni anyagilag, akkor őt hamar elküldik a Bnettől, hiszen ő nem pénzügyi tanácsadó, hanem másokból akar élni.
    Minden szakmát lehet jól, rosszol, sőt bünözve is végezni, ez függ az egyén szakmai tudásától, erkölcsi szintjétől, ezek alapján, mivel a Bnetnél több ezer ember dolgozik, mindegyikből van. (a csúcsszervezetünk a Parlament, hogy áll ezzel a dologgal!!!???)
    Csak az első napi alapképzésnek van díja, mert akkor mindenki csak jelentkező és nem munkatárs. A díj 27800 Ft ami tartalmazza: teljes ellátás, Bp Duna Interk., erkölcsi bizonyítvány, tananyagok, terembérlet. (Ha ez is ingyen lenne, jeles chatelők nagy része ott potyázna minden hónapban, anélkül, hogy jönne hozzánk dolgozni.)




    (#96) Broker válasza stiflermom (#93) üzenetére Válasz | Email | 2005-12-18 13:39:57

    Broker
    (újonc) Itt vagyok! Én másfél éve dolgozom a Brokernetnél. A hozzászólások tanulságai:
    1.Senki nem tudja pontosan, hogy mivel foglalkozik a Brokernet, még kedves kezdő munkatársam sem.
    2.Igazi magyar mentalitás, hogy információk nélkül határozott véleménnyel, érzelmi alapon próbáltok befolyásolni embereket.
    A Brokernet nem más, mint az a cég, ami nyugaton (komcsik most köpködjetek) többszáz éves múltra visszatekintő szakmát képvisel. Pénzügyi életpályatervezéssel foglalkozik, filozófiája, hogy az ügyfeleit anyagi előnyhöz juttassa.
    Én jóval több olyan tanáccsal szolgálok az ügyfeleimnek amiért egy vas jutalékot sem kapok (pl. éppen hol jó a folyószámla, v. vámoltatás, adó és illetékkérdések stb.) mint azok a dolgok amikért kapok. Persze az oktatásokon kívűl szinte nap, mint nap képzem magam is.
    Fontos, ha valaki nem akar munkatársakat felvenni magához, akkor nem vesz fel, ez nem kötelező és úgy is szépen kereshet. Ha valaki csak munkatársak felvételével akar előre jutni anyagilag, akkor őt hamar elküldik a Bnettől, hiszen ő nem pénzügyi tanácsadó, hanem másokból akar élni.
    Minden szakmát lehet jól, rosszol, sőt bünözve is végezni, ez függ az egyén szakmai tudásától, erkölcsi szintjétől, ezek alapján, mivel a Bnetnél több ezer ember dolgozik, mindegyikből van. (a csúcsszervezetünk a Parlament, hogy áll ezzel a dologgal!!!???)
    Csak az első napi alapképzésnek van díja, mert akkor mindenki csak jelentkező és nem munkatárs. A díj 27800 Ft ami tartalmazza: teljes ellátás, Bp Duna Interk., erkölcsi bizonyítvány, tananyagok, terembérlet. (Ha ez is ingyen lenne, jeles chatelők nagy része ott potyázna minden hónapban, anélkül, hogy jönne hozzánk dolgozni.)



  • #32577792

    törölt tag

    válasz Broker #97 üzenetére

    mélyen tisztelt és tanult fórumtársam :R
    hol akartam én itt bármilyen cégem ( bár megjegyzem, hogy nem is tudok róla, egyéni vállalkozó igen, de nem cég) nagyságát bizonyítani? :F
    pontoson hol is volt ez a ''lesza...zol'' kifejezés? :F
    ismerem a bróker által közvetített termékek sorsát, dolgoztam elég sokáig biztosítónál, ezt mondtam és most is mondom. megkötik és ha probléma van, mehet az ügyfél a számára ismeretlen biztosítóhoz. lehet, hogy nyugaton másképp működik, de ez még nem garancia arra, hogy nálunk is. én tudom, hogy világ - talán az Univerzum? - leg-leg-leg cége a bnet :R
    hol olvastál olyat a hozzászólásaimban, hogy Isten óvjon bárkit a Bnet-től?
    tudod, vannak tapasztalataim a brókerekről - és itt soha nem tettem utalást konkrét cégre - akik kihasználva az ügyfelek bizalmát, az alapján mondatták fel a biztosításokat, hogy melyik cégtől kapnak több, esetlegesen, hamarább jutalékot!
    sőt még újságban is - szándékosan -hamis tarifákat adtak meg. persze amikor már kötelezték a pontosítás közzétételére, akkor már az ügyfelek felmondták a biztosításaikat. ezek tények, minden cég -persze a bnet kivételével - igyekszik minél nagyobb profitra szert tenni, tisztességes és kevésbé tisztességes módszerekkel. nekem sajnos 3 évbe telt mire rájöttem arra, hogy az ügyfél csak ritkán jár jól!

    emberek menjetek és lépjetek be a bnet-be, dolgozzatok neki, kössetek vele szerződéseket, ajánjátok ismerősöknek, de tényleg!

Aktív témák