Hirdetés

Aktív témák

  • zizi62

    újonc

    Cerebellum nem minden embert tudnak segíteni a szülei,ez ritka és ha ez nálad így van,akkor örülj neki,de ez a szüleid érdeme és nem a tiéd.Nekem nem kell többször elolvasnom valamit,hogy meg is értsem,de ha jól emlékszem volt olyan hiteles hozzászólás is aki konkrétan kapcsolatban van a céggel és a véleménye nem mások elmondásán alapszik,hanem saját tapasztalatain/TTommi 767/.Az a baj, hogy a gyűlölet irányít téged és ezért keresed mindenben a rosszat.Minden ember magából indul ki!!! Én is.Éppen ezért válaszolok a kérdésedre,hogy ki vagyok és mit értem el.45 éves vagyok,az én szüleim nem tudtak segíteni(vagyunk ezzel így még egy páran),ezért tisztában voltam vele,hogyha a céljaimat el akarom érni,akkor nekem kell tennem érte.Szoba-konyhás lakásból indultam,jelenleg egy családi házban élek,több autónk van és oda utazhatom minden évben,ahova szeretnék.Mindehhez szükségem volt kb.15 évre egy saját vállalkozásra,ami rengeteg lemondással járt és tele volt kudarccal(itt most megint jön az a fránya kitartás),de úgy gondolom megérte kivárni ezt az állapotot,már csak azért is,mert így nem vagyok a pénzem rabszolgája,hanem az dolgozik nekem.Szívből kívánom neked,hogy te is elérd azt amit szeretnél és ne csak egy ideiglenes állapot legyen az életedben a jólét.

Aktív témák