Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    válasz TTommi #767 üzenetére

    Nnnaakkor.

    1., Nos én csak jót tudok mondani a BN-ről!

    Részvétem, de ugye szedsz erre valamit?

    2., a cég olyan elképesztő megoldásokat kínál, amit sehol, és tényleg sehol nem kap magánszemély. LENYOMOZTUK!

    Mesélj, ez érdekel :)

    3., Az én tanácsdómat akkor hívom fel, amikor csak akarom...

    Az enyémet én is, de ez mind semmi, az enyém fel is veszi a telefont!

    4., Biztos vagyok benne, hogy a tanácsdókon keresztül kapják a jobb ajánlatot!

    Hát, akkor nézz meg egy másik bankot is, ne legyél benne ennyire biztos. Jaaa, hogy a bank nem foglalkozik a 300 ezer forinttal? Megeshet. 40 millióval már foglalkozik.

    5., A BN-tet pedig az bántsa, akinek a pénze odaveszett a munkájuk eredménye képpen!

    30 ezerrel rövidítettek meg (tanfolyam), plusz az idő, azalatt az idő alatt pénzt is kereshettem volna. Továbbá: elolvastad az édes kis történetemet az egyik nagyrabecsült BNet-es üzletkötővel? Láttad Never George hsz-eit? Hát... szerintem bánthatom őket :)

    6., Ez egy tisztán magyar cég! - Naaaaaaaaa!!!

    7., amit miattunk is csinálnak - tán inkább maguk miatt...

    8., Sok ember ma nem ott tartana az okoskodásával, ahol most! - na ebben egyet értünk, az emberek értenének a pénzhez, és nem lennének kiszolgáltatva éhes gülüszemű hiénáknak. Való igaz :K

    Egyéb? :)

  • Vamp

    senior tag

    válasz TTommi #767 üzenetére

    Tisztán magyar cég... Nah persze, ez NO COMMENT.Ügyfélagy-tágítón szedted ezt a szart össze? Lenyomoztátok. Ez alatt mit kell érteni? Elolvasatok még n darab tájékoztatófüzetet?

    Ilyen tanácsokat nekünk ne adj, mi az hogy "teszteljünk" le ezt meg ezt? Szerinted aki valamennyire is ért a pénzhez, az vásárra fogja vinni "teszt" címszó alatt? Fektessünk be 3-4 alapba pár cégnél, aztán szűrjük ki ami nem hoz?

    Amint láttam, a 25000 belépett tagból kb 10%-a dolgozik. Ez továbbra is az MLM sajátossága, a Bnet pedig MLM rendszerű. A maradék 90%-nak hová ment a pénze, amit "képzés" címén szedtek be tőlük? Jah hogy az előadóknak is tankolni kell a mercit?

    Mod:

    Most látom Cerebellum kolléga kb. ugyanerre gondolt:D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák