Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    válasz zizi62 #788 üzenetére

    Engem kihagytál! Nos, először is nem tudom bekalibrálni, hogy mennyire vagyok sikeres, vagy mennyire nem, de nálad sikeresebbnek érzem magam, mivel nekem sikerült megtanulni például, hogy mondatok között szóköz van, meg ilyen apróságok.

    Milyen eredményt tudunk felmutatni az életben? Nos, te akartad látni: saját lakásom, saját kocsim van, hitelem egy fillér sincs, két saját és egy családi vállalkozásom van, mindezt úgy, hogy 23 éves egyetemista vagyok.

    Ennek fényében a hsz-ed kétharmada eleve nem méltó válaszra, mert csak azon alapszik, hogy mi nem tudunk felmutatni semmit, és csak a kudarcunkat vetítjük ki, és mint az egyértelműen látszik, ez ugye nem így van.

    Az IQ-ról (Intelligence Quotient) először is tanuld meg, hogy micsoda, aztán beszélhetsz róla. Mindezt azért mondom, mert az IQ-nak semmi köze ezen témához, és ezt te is tudnád, ha tisztában lennél azzal, mi is az az IQ. Az optimizmust főleg nem értem, hogy mi köti a Brókernethez és hozzánk.

    A hozzánk hasonló emberek semmit nem értek el az életben? Nos, a BNet és témaköre a pénzről mint anyagi erőforrásról szól, tehát nyilván anyagi természetű sikerekre gondolsz. Olvasd el újra a második bekezdésemet.

    A siker azokat érinti, akik tesznek is valamit? Nos, köszönöm, az én életem jól halad, meg is teszek érte mindent. Más életéért is teszek, például benne vagyok az országot ellátó 1/3-ban.

    Javaslom, hogy olvasd el az előző 100 hsz-t újra, és próbáld meg értelmezni. Ha valamit nem tudsz - mint pl az IQ jelentését -, akkor nézz utána, és közel fogsz járni, hogy felfogd: miről is szól itt a vita, és mért vagyunk azon az állásponton, amelyiken.

    Van még kérdés, vagy ezért az egyetlen egy hsz-ért regisztráltál a fórumra?

    [ Szerkesztve ]

  • Vamp

    senior tag

    válasz zizi62 #788 üzenetére

    Mit értesz siker alatt? Azt hogy mekkora a bukszám? Ember, ez itt egy lehúzó MLM cég topicja. Mutass nekem 1 embert, aki sikereket ért el a Bnetnél, mutatok 100-at, aki nem. Nem azért mert nem tettek érte. Attól még, mert teszel a sikerért, nem jelenti azt hogy el is érsz valamit.
    Az hogy sikeres vagyok-e, mégis hogy kapcsolódik a topichoz? Ezek szerint a sikeresség az egyetlen ok, ami alapján én ezt a céget szapulhatom. Hát gratulálok! Az gondolom nem jut eszedbe, hogy gyakorlatilag bárminek utána lehet nézni manapság, nem szükséges megtapasztalni mindezt a saját bőrödön. Nem hiszel a gravitációban? Ugorj le a tizedikről. Kellemes lebegést kívánok!

    Egyébként én itthon lakom, 21 évesen, adósságom nincs. Van egy ennivaló barátnőm, három zenekarban dobolok, havi 2-3 fellépéssel. Eljutottam 50 ezer forintból a francia rivérára, két hetet nyaraltam ott a semmiből. Mondjam tovább? Ne gondold hogy ezek alapján bárkit is megítélhetnék. Ami miatt mégiscsak megteszem, azok a céggel kapcsolatos ismereteim, nem pedig egyéni sikerességemből adódó (általad gondolt) mérhetetlen egoizmus.

  • g@bo

    nagyúr

    válasz zizi62 #792 üzenetére

    Regisztrált
    2008-03-12 10:13, azaz 0 napja ― újonc

    megint egy friss, hiteles ember ... :K gondolom bnet bérenc.

    " BNET-nek,hogy nektek mi a véleményetek az ő sikereiket ti nem tudjátok meggátolni "

    megaloll.... :C mi az ki az a "bnet", hogy neki mindegy? pár ember, aki időben belépett egy piacra, és van sok sok ember, akinek a veritékéből híznak, azok véleménye többet számít.

    korrekt c... fizess a kezdő kamuképzésért, válts ki a vállalkozóid, fizesd az összes költséged,... kajtass a pénzükért, majd kapsz jutalékot.

    0 befektetés, csak bőrlehúzás. ebből könnyű sikert kovácsolni.

    ***********************************************************************************
    adok neked egy termékkatalógust (most mellékes milyet), vedd a nyakadba a várost és köss nekem üzletet, telefonál, utazz, majd a cuccot én később kiszállítom, ha nyélbeütöttem a boltot kapsz szép jutalékot, ha nem / mert szerencsétlen, alkalmatlan alak vagy / nem kapsz semmit.

    jó vállalkozás? okos vagyok? érdekel az állás?

  • Vamp

    senior tag

    válasz zizi62 #792 üzenetére

    "Az irígység nem célravezető,ezt tapasztalni fogjátok az életben"
    -->
    "Talán csak nem anyuciék segítettek?Ja,így könnyü!"

    Kiváló okfejtés, jóféle magyar hozzáállás. Egyébként nem a szüleim segítettek, mondjuk úgy, egymásnak segítünk. Mivel többször is kimutatták, hogy a balkáni- és Kárpát-medencei népek képtelenek az összetartásra, gondolom ez neked az újdonság erejével hat.

    A hozzászólásod többi részre hozzá nem értésre, és félelmetes naívságra utal. De ez már személyeskedés, úgyhogy nem is folytatom...

    Egyébként igen, pazar utam volt. Ha érdekel a beszámoló, olvasd el a logouton.

    [ Szerkesztve ]

  • Dolby

    senior tag

    válasz zizi62 #792 üzenetére

    Úgy látom sikerült az elevenetekbe taposnom - Honnan veszed? Melyikőjük hozzászólásából rí ki hogy másfél óra sűrű könnyhullatás után fogalmazták meg?

    de megkérdezhetem,hogy csináltad?Talán csak nem anyuciék segítettek?Ja,így könnyü! A kérdésem az volt,hogy SAJÁT erődből mit értél el! Mi alapján feltételezed hogy nem egyedül érte el azt amit elért? Mert nem jellemző? Naés? Illetve szeretem hogy azért ugrasz nekik mert szerinted előítéletek alapján szapulnak egy céged vagy valamit. Te mit is csinálsz? HOgy is van ez az előítélet? Vagy csak leesett az állad és valamit mégis kellett reagálni a hozzászólásra?

    Még egyszer szeretném hangsúlyozni,hogy véleményt arról írjatok,amit megtapasztaltatok Akkor ismét kérdezem: Miért is írsz véleményt olyan emberről akiről körülbelük 10 sornyi információt tudsz? Szerintem neked tök mindegy lenne hogy mit értek el, a lényeg hogy megszégyeníteni akarod őket mert ezáltal megbosszulva érzed azt hogy nekik nem tetszik a neked szimpatikus cég működése.

    Teljesen mindegy a BNET-nek,hogy nektek mi a véleményetek az ő sikereiket ti nem tudjátok meggátolni,ahhoz ti kevesek vagytok Ha teljesen mindegy akkor miért is kell egymás nyakának ugrani egy fórumban ami azért van hogy mindenki leírhassa a saját véleményét?

    Nem tudom miért bűn az,ha van végre Magyarországon is olyan cég,aki segíteni akar az embereknek abban,hogy jobb és boldogabb életet élhessenek.Persze ez a feltételezés tőletek távol áll,mert az irígység és a rosszindulat vezérel benneteket. Ismét előítélet. Neked ők nem szimpatikusak, ezért nekik ugrasz. Nekik a cég nem szimpatikus de ne írjanak semmit?

    Sajnállak benneteket őszintén. Ha őszintén sajnálod őket, akkor segíteni akarnál nekik rendes érthető érveket hoznál fel vagy a tapasztalataikról kérdeznéd hogy tudjad mi a legnagyobb ellensége a cégnek. Nem oltogatni próbálnál és ezáltal az eddigi hozzászólásaik értékét csökkenteni.

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz zizi62 #792 üzenetére

    Neked konkrétan mi a célod ezekkel a hozzászólásokkal? Mert a BNet-et nem véded, csak számoda ismeretlen embereknek szólsz be. Mit gondolsz, ezzel mit érsz el? Növeled a cég reputációját? Vagy épp hogy rontod? Ezen elgondolkodtál már? Szerintem ezzel a stílussal egyetlen BNet-es vezető sem értene egyet, és nem értenek vele egyet azok sem, akiket pár hozzászólás alapján kritizálsz. Akkor tulajdonképpen mit is akarsz? És hol az a 135-ös IQ? :)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Vamp

    senior tag

    válasz zizi62 #797 üzenetére

    Van ugye egy kifejezés: információs társadalom. Namost. Én ezalatt valami olyasmit értek, hogy

    1. Nem kell valamit megtapasztalni ahhoz, hogy véleményt mondj róla (lásd: gravitációs példa)
    2. Mégpedig azért, mert 1000 helyről tudsz tájékozódni, mert SZABADON terjed az infó.

    Márpedig, ha több oldalon is ugyanazokat a baromságokat írják le a cégről, akkor én azokat elhiszem. Nem azért, mert naív vagyok, hanem mert 1000 helyen ugyanazt írják le. Ha az MLM-ről könyvek sokasága állítja a szarságokat, én azt elhiszem. Mivel voltam MLM rendszerben, mégjobban elhiszem.

    Vannak sztorijaim a Bnet tulajdonosi köréről, nem tudom mi kellene, hogy elszegődjek ehhez a magyar módra "magyar" céghez. Értsd, szipkázzuk ki a hülyéket, és ezt állítsuk be sikernek.

    Ez meg, hogy ki hová szeretne jutni, még mindig nem értem hogy jön ide. Maradjunk annyiban, hogy tudom honnan jövök, és hogy hol tartok most. Hogy hol leszek 10 év múlva, azt csak sejtem (valamelyik kocsma mélyében), de ez most mindegy. :D

    [ Szerkesztve ]

  • #64791808

    törölt tag

    válasz zizi62 #797 üzenetére

    Elevenbe tapostál? Hát, amennyiben ez a totális ökörségek és valótlan, demagóg marhaságok leírását jelenti nálad, akkor igen :)

    Hogy mi miből van? Nos, jó szokás más pénztárcájában kutatni, és ha nem jön be, akkor habzó szájú apehes módjára nyomozni, hogy miből van. Való igaz, a szüleim nyújtottak segítséget. Elmagyarázták, hogy hogyan kell saját vállalkozást indítani. Pénzt? Ja, azt nem adtak. Adtak üzleti érzéket, megtapasztalhattam egy vállalkozás működését, adtak tudást, iránymutatást. Ez elég volt.

    Hogy milyen alapon szapuljuk a BNet-et? Világosan megmondtam, hogy olvasd el még egyszer az utolsó 100 hsz-t.Vagy nem tetted meg, vagy megtetted, csak nem tudtad értelmezni. Különben tudnád - mivel leírtam -, hogy nem egy esetem volt a BNet-tel. Azok után, egyszer megpróbáltak átverni, egyszer megfenyegettek, és kétszer találkoztam BNet-es ügynökkel, nem értem, mért kellene további tapasztalat.

    Még mindig a kitartás hiányát és a kudarcot hozod fel. A legkomolyabban kérdezem: olvasni tudsz? Ma Magyarországon amit én elértem, az neked kudarc? Teljesen megbolondultál?

    Valószínűleg igen, mert az utolsó mondatod teljesen ellent mond egész eddigi érvelésnek alig nevezhető indulatos ömlengésednek: olyan embertől fogadjunk el segítséget, akik már ott tartanak, ahová mi is el szeretnénk jutni? Teljesen igaz, és ilyen elven a BNet kiesik a pikszisből. Nem hinném ugyanis, hogy akárki egy BNet-es üzletkötő szintjét akarná elérni. Üzletkötőkét, akik nem tudják végigmondani a betanult szövegeket, ha félbe szakítom őket, vagy kérdést teszek fel, vagy akik kérdezősködnek, hogy mekkora összeg lenne befektethető, és mikor közlöm, hogy jelen pillanatban 160 millió az erre fordítható állomány, akkor kiveri őket a hideg veríték...

    Szóval kiskomám te idejössz, annyira korlátolt vagy, hogy csak annyit fogsz fel: itt bántják a BNet-et. Ideszülsz valami gusztustalan kinézetű, tagolatlan, magyartalan, több helyen értelmetlen, ellentmondásokkal teli, indulatok által vezérelt hozzászólást. Utána öten írják le neked, hogy nincs ki mind a négy kereked, de te továbbra is érvként hangoztatod azokat az állításaidat, amelyek egyértelműen cáfolásra találtak.

    Egyébként még nem írtad le: te hány éves vagy, és mire vitted?

  • #64791808

    törölt tag

    válasz zizi62 #800 üzenetére

    Sajnálatos, hogy a te szüleid nem láttak el téged jó tanácsokkal. Leírom még egyszer, mert úgy látszik, nem érted: nem kaptam anyagi jellegű támogatást a szüleimtől.

    Továbbá kicsit unom, hogy a jó családi kapcsolatot, a jó szülőket és a jó anyagi hátteret mumusként hozza fel mindenki. Nem fogok elnézést kérni azért, mert jól élek, és mert apám elmondta, hogyan kell céget alapítani és mire kell figyelni. Büszke vagyok arra, amit elértem, és ha neked a szüleid annak idején nem segítettek, az nem az én sikeremet kisebbíti, hanem a te nyomorodat nagyobbítja.

    De, pedig el kellene olvasnod még egészen sokszor a hsz-eimet. Amikor tanfolyamon voltam, és minden szart megpróbáltak velem elhitetni, vagy amikor megfenyegettek, mert nem ismertettem konkrétan, mért nem akarok nekik dolgozni, az nem saját tapasztalat? Csak az a saját tapasztalat, amit x év munka után a cégnél szerzel? Elhiszem, 45 évesen (megjegyzem, anyám fiatalabb nálad) tartasz ott, ahol én most, világos, hogy volt időd tapasztalatot szerezni. Én azért vagyok ott, ahol, mert nem kell több tapasztalat ahhoz, hogy lássam, az említett cég milyen. Annyi épp elég volt.

    Egyébként ki mire hogyan vetíti ki a kudarcát? Kit irányít a gyűlölet? Nézd már meg, milyen hsz-t írtál itt először, aztán másodszor. Ott volt benne a gyűlölet, az irigység, az előítélet. Eleve feltételezted itt mindenkiről, aki nem zengett ódákat a BNetről, hogy teli van kudarccal és nincs kitartása. Aztán kiderült, hogy egyik sem igaz. Aztán feltételezted, hogy mindenki előítélettel áll a céghez. Kiderült, hogy mindenkinek van valamilyen sztorija már vele. Most pedig jön a magyar ember irigysége, az apuci-anyucizás. Egyébként te pszichológus vagy? Ha nem, akkor ne próbálj meg annak tűnni. Ha igen, akkor állati vacakul csinálod.

    Végezetül ne kívánj nekem te szívből semmit. Azért ne, mert egy-két hsz-szel ezelőtt ölni tudtál volna az irigységgel, úgyhogy a szívből jövő jókívánságaid gusztustalan, álszent mondatok. De az eddigi baromságaid mellé befér. Köszönöm, majd én gondoskodom a jólétemről.

    Amennyiben van még valami, az eddigiekhez hasonló, nyilvánvalóan valótlan állításod, előítéleted és irigy megjegyzésed velem szemben, akkor légy szíves, írd le egyszerre, hogy gyorsan hülyét csinálhassak belőled. Illetve nem, ez így nem igaz, nem az én érdemem. Hülyét csinálsz te magadból nélkülem is.

    Szerk: naugye, hogy hülyét csinálsz magadból?

    Ugyanis számomra ismeretlen fogalom a gyűlölet! -írod

    Ennek fényében olvassuk el együtt a 788. hozzászólásodat. Annyi harag és gyűlölet van benne, hogy védőruha kell. Vagy esetleg az irigység is távol áll tőled?

    csak nem anyuciék segítettek?Ja,így könnyü!

    Váltsunk át komoly módba, magázással. Tisztelt Hölgyem, nagyon sajnálom az Önnel történteket, de Ön beteg ember.

    [ Szerkesztve ]

  • Vamp

    senior tag

    válasz zizi62 #801 üzenetére

    Természetesen, ha 100 helyen leírják hogy az vagyok, akkor orvoshoz fordulok. A világ nálam ilyen fekete-fehér...

    Visszakérdeznék. Neked 1000 boltban azt mondják, hogy mondjuk az LG DVD-írók szarok, és ne vegyél olyat. Ezek mellé pontosan tudnád még, hogy minden egyes termékükben egy szériahibás chip van. Ezekután te fognád magad és dacból megvennél egy LG cuccot?

    A "minden munkahely" halmazba nem sorolnám bele az "MLM-es munkahelyet". Egyébként, ha érdekel, 16 évesen vettem részt MLM-ben, egy telefonos cég oltotta az embereket a jóval alacsonyabb díjszabásával, az üzletkötés meg a beszédforgalom utáni jutalékkal. 30E-ből "képeztek" valami kastélyban a világ másik felén. Volt annyi eszünk a barátommal, hogy időben kiszálljunk az egészből, mielőtt ránkdőlne az ismerettségi kör. Nem azért nem kerestünk vele, mert nem dolgoztunk (három hónapig csináltuk, szinte folyamatosan), hanem mert egyszerűen piacképtelen terméket árultak. Persze ezt akkor annyi idős fejjel, a bemutatott pénzkeresési ábrák ismeretében könnyen bevettük. Azóta foglalkoztam eleget az MLM rendszerrel, valamint az ilyen értékesítést választó cégekkel. Minden egyes vizsgált helyen kolbászból volt a kerítés, ezek ugyanis "fiatalos, dinamikus, sikeres" cégek voltak. Egyébként én úgy gondolom, ha valakinek minimális üzleti érzéke sincs, akkor mindegy milyen instrukciókat követ egy hasonló munkában. Házalásról, ügynöki melóról, és jutalékrendszerről beszélünk, NEM pedig hagyományos értelemben vett munkahelyről.

  • Dolby

    senior tag

    válasz zizi62 #800 üzenetére

    ez a szüleid érdeme és nem a tiéd Ez nem igaz, a szüleinek az érdeme hogy elindították, és az ő érdeme hogy élt a lehetőséggel. Ha a szülei érdeme lenne akkor maximum azt mondhatta volna el magáról hogy a szülei pénzéből él. Én ilyet nem láttam a sorai között

    de ha jól emlékszem volt olyan hiteles hozzászólás is aki konkrétan kapcsolatban van a céggel és a véleménye nem mások elmondásán alapszik,hanem saját tapasztalatain/TTommi 767/
    Ennek a hozzászólásnak a hitelességéről szerintem inkább ne beszéljünk. Egy hsz-ra beregisztrált valakiről van szó, aki arra sem méltatta a fórumot hogy még egyszer bejelentkezzen. Ezzel szemben állnak Cerebellumék és az ő tapasztalataik. Szerintem senki sem mondja azt hogy a Bnetesek között nem lehet becsületes ember, és dolgozhat tényleg azért hogy másnak is és magának is segítsen, de ettől még lehet negatív tapasztalat mind a rendszerükkel mind a dolgozóikkal kapcsolatban is. Ha ezt nem tudod elfogadni akkor nincs miről beszélnünk, mert akkor nem figyelsz másokra csak a saját véleményedet nyomod előtérbe...

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

Aktív témák