Közép- és felsőkategóriás Bluteooth headsetek

Motorola H15

Végül, de nem utolsó sorban nézzük a Motorola valódi prémium termékét, a 20.000 forintos H15-öt, melyhez a képen is látható microUSB-s töltőbölcsőt is megkapjuk — a Samsung WEP350-nel ellentétben itt ezt mellőzve is lehet tölteni a kütyüt.

Motorola H15

Elsőre azt hihetnénk, hogy a H15 az előző oldalon bemutatott H710 kialakítását örökölte, de nem erről van szó. Bár bekapcsolni ezt is a mikrofon kihajtásával lehet, a fülre ülő rész teljesen más, ez eléggé belemászik az hallójáratba, minek következtében csak egy jelképes pánt tartja.

Motorola H15

A hangminőség pont olyan jó, mint a H710-nél, továbbá a H15 is képes több telefonhoz egyszerre csatlakozni. Itt jegyezném meg, hogy a tesztelt kütyük közül egyedül a Motorolák voltak azok, melyekre nem kellett rákeresni a telefonon, azok ugyanis bekapcsolás után egyből párosodni akartak vele. Ez nagyon kényelmes, ha otthon akarjuk megoldani a párosítást, ugyanakkor a metrón vicces lehet, hogy ha nem tud kapcsolatot létrehozni a H15 és a telefonunk (mert mondjuk nincs bekapcsolva a telefonunkon a Bluetooth),, akkor 10 méteres körzetben az összes bekapcsolt Bluetooth-szal ellátott mobilhoz kapcsolódni akar majd.

Motorola H15

Bár a H15 kétségtelenül gyönyörű, különösebben kényelmesnek nem mondanám, aminek oka, hogy ez sem fért be rendesen a fülembe, ez inkább a közepes fülméretű embereknek ajánlott — hozzátenném, hogy nekem sem volt vészes, de egy nőnek már kétségkívül nagy. Az akkumulátor viszont sajnos csak 4 és fél órán keresztül bírja szuflával, ami bizony sokat ront az egyébként remek összképen.

Motorola H710
Kényelem (max. 20)
Stabilitás (max. 15)
Beüzemelés (max. 5)
Hangminőség (max. 25)
Ergonómia (max. 15)
Üzemidő (max. 15)
Extrák (max. 5)
Összesen
14
11
5
23
14
6,5
5
78,5

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

Azóta történt

Előzmények

Hirdetés