Honor 200 Pro - mobilportré

AI portrémóddal támad a Honor, csúcskategóriába kúszott árazással.

Videók, multimédia

4K 60 fps a videós plafon, ami a normál és a zoomkamerával érhető el, az ultraszélessel és az előlapival nem, remek részletességgel és dinamikával, pontos fókusz és expozíció mellett. Ez a két kamera optikai képstabilizátort is kapott, amelyek valamennyire működnek, mert bár izgága kissé a kép menet közben, nem olyan remegős, mintha semmi nem segítene be, de azért 4K 30 fpstől az igazi a kiegyensúlyozás.

Rendbe rakta a Honor a sztereó hangot: bár talán a mélyeket még egy picit megtolja és egy kevés nyoma mintha lenne a szűrésnek szeles időben, szépen megmaradnak a háttérzajok és tiszta, dinamikus a sztereó felvétel. Van egyébként egy AI zajszűrés ikon az élőképen, amit felvétel közben ki-be kapcsolhatunk, és hallható is a különbség. Alapból mindenesetre ez ki van kapcsolva, akárcsak az audiozoom.

4K 30 fpstől lép színre az ultraszéles kamera, gördülékeny lencseváltással, csak picit szűkösebb dinamikával és részletességgel. 30 fpssel profi a mozgáskiegyensúlyozás, ami bár nem iPhone szintű, elég jó a séta és a pásztázás hatékony stabilizálására. Este a főkamera szállít kellemesen jó minőséget, illetve erős fények esetében a zoom is rendben van, zajosabb viszont az ultraszéles felvétel.

Jack kimenet nincs, a jó HDR panel és a Widevine L1 CDM védelem mellé viszont tiszta, erélyes sztereó hangszóró jár, komplett multimédiás élményt nyújtva. 100%-ról azért érdemes a teljes tisztaságért 80%-ra szabályozni a hangerőt, és a márkától megszokottan a közép, a magas tartomány és az énekhang domborít igazán, szerényebb mélyekkel és térrel. Kellemes mindenesetre az összkép és megvan a Netflix esetében a HDR megjelenítés.

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

  • Kapcsolódó cégek:
  • Honor

Azóta történt

Előzmények