Hirdetés

Evolve Predator 2 - ugrásra kész

Multimédia

Erős túlzás lenne multimédiáról beszélni az Evolve Predator 2 kapcsán, hiszen mindenből a minimumot hozza a készülék. A hátlapra tett kamera fixfókuszos, felbontása két megapixel, s bár van egy sereg beállítás (fehéregyensúly, effektek, felbontás, képminőség), ezek a képek inkább jelzésértékűnek nevezhetők, mintsem komolyan vehető fotóknak. Videót QVGA felbontásban rögzít az eszköz, mi leginkább arra használtuk ezt, hogy amikor "véletlenül" leesett a telefon, arról volt belső nézetű mozgóképünk.

A fenti tesztképek hozták az elvárt szintet, mivel konkrétan nem volt elvárásunk. Egyébként egyik-másik alkotás egész jól sikerült, de amint a fényviszonyok romlanak, a képzajnak egy olyan foka bukkan fel, amiről eddig azt gondoltuk, hogy csak direkt lehet előállítani. A hátlapon levő segédfény harmatgyenge, ezt jól mutatja a fenti fotók közül az utolsó. A képek visszanézegetése sem túl sebes, sokat töltöget a telefon, mire bélyegképet megjeleníti.

Evolve Predator Evolve Predator

Audio szempontból viszont konkrétan odacsap az Evolve. A hátlapra tett hangszóró kapcsán talán az a legjobb ige, hogy harsog. Azaz hangos és tiszta, le is hidalt a csapat, amikor megszólalt az első zeneszám, aztán volt nagy derültség, amikor a fájlkezelőből megnyitott zenéhez olyan vizuális effektet csapott hozzá a szoftver, amin egy Chaplin-hasonmás breakel animgif technológiával. Ha a zenelejátszóból megyünk, akkor szofisztikáltabb a látvány, equalizer nincs, Bluetooth kezelés viszont van. Abból is egyértelműen látszik, hogy MTK platformos a gép, hogy kizárólag akkor találja meg a zeneszánokat a szoftver, ha azok a My Music mappában vannak, ami a mesterséges intelligencia legalsó foka. A készülékben van rádió, amelynek működtetéséhez kell a füles, az adást fel is lehet venni AMR, illetve MP3 formátumban. A készülékben Java alkalmazás gyárilag nincs, két alapjáték viszont igen: a Magic Sushi és a Tetris.

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

Azóta történt

Előzmények

Hirdetés