Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    mdani01: You win :DDD .

    Tibii91 & fezlergabor: Beteg árak :D .

    ToBeY: Reptérről jut eszembe. Pár évvel ezelőtt mentem ki tesómékhoz Londonba. Mivel kva korán ment a gép (reggel fél 7) így sok helyen nem tudtam volna vásárolni. Tudtam, hogy a reptéri boltok is elég nagy haszonkulccsal dolgoznak, de úgy voltam vele, hogy csak nem lesznek pofátlan árak. De...pofátlanok voltak :D . Vettem egy Bounty-t és egy fél lityós bubis Theodora ásványvizet 1200 azaz ezerkettőszáz Ft-ért. A állam majd le esett :D . De volt még érdekesség. Repülőn (Wizzair) a kevés reggeli (bounty+ásványvíz) miatt, leszállás előtt kb. 1 órával leesett a vércukrom. Látta rajtam a stewardes csaj, hogy nem vagyok valami jól, így mondta hogy: bár már a kajás dolgokat elzárták, de ilyen 7day meg üdítő van. Oké legyen...gondoltam hogy nem lesz olcsó, de mikor két csokis 7day-ért meg egy kis fél lityós Cappy-ért kért 2000 Ft-ot, akkor azt hittem kiesek a székből (bocs nem is Ft-ot mondott először, hanem euro-t, csak nálam az nem volt. Csak Ft és Font. Gyors számolás után jött ki a 2000 magyar pengő.). Örültem a kidobott pénznek :DDD .

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák