Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    Boltba épp túrom a hűtő legmélyét félig belemászok, vettem egy almás Cappyt mondom nézzük ez mit tud. Volt még narancsos is, de azt inkább kihagytam, meg volt még ott más is, de az fél literes borzalom árú.
    Szól a boltos, hogy van ám új Burn amit kértem. Mondom ok, a múltkor már vettem, jó íze volt. Azt mondja de ez másik. Mondom mi? Elkezdem túrni a hűtőt és hoppá! Burn Juiced energy. Mondom ez mi a wtf? Zsír. Vettem is.
    Túrom tovább a hűtőt, egyetlen kék doboz. Aaaaaaaaaaaaaa. Egy Adrenalin. Mondom ez meg hogy került ide? Azt mondja másik csávó jött és hozott pár darabot kipróbálni. Mondom ok, akkor ez is jön. Régen imádtam, ha most is finomnak találom akkor nem a tuttival van bajom, de ha ez is rossz ízű akkor már elkönyvelhető hogy a tuttis italokat hanyagolnom kell. De aztán jött a pofára esés. 15mg, sztívialevél kivonat. Na bazdmeg. :((( De aztán mégis megvettem. Nagyon remélem fogyasztható és nem hányás íze lesz.
    Na meg persze vettem kettőt az agynyugtatóból ha esetleg tényleges hányás íze lenne a többinek. :U

Új hozzászólás Aktív témák