Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #43783936

    törölt tag

    válasz XFoxyX #67886 üzenetére

    Sok HP, jó páncél, tűrhető sebesség, és egy jó ágyú jellemzi a Churchill 3-at.
    Gyenge átütés (amit a weakspotok ismerete jól kompenzál) kicsi alfa, de iszonyat nagy DPM.
    Gyorsabban tölt be mint céloz, ami távolabbi lövéseknél okozhat némi körbelövöldözést.
    Ötösök között császárnak érzi magát az ember vele, de a hatosok között is lehet alkotni.

    Csak az AT-2-t kell messzire elkerülni, mert azt még hátulról se sebzi az ember. Még golddal se. :Y

    Mindkét optika használatával, megtoldva egy célzásgyorsítóval, és egy látótávra kigyúrt legénységgel rendszeresen szoktam szopatni az ellent, mert gyakorlatilag mindenkit előbb kiszúrok, mintsem hogy ő észrevenne. :P
    Ez persze a spot elszámolásnál is megjelenik kredit és xp formájában.

    Ha csak úgy vagy a pályán (400-600 sebzés), akkor 20000 prémmel, ha harcolsz (1000-1500 sebzés), akkor 30000, ha odateszed magad (1500 sebzés fölött) akkor nem ritka a nettó 45000-es kör sem.

    25 gold van bepakolva, csak egyszer kellett mindet ellőnöm, amikor egyedül maradtam két t-150 ellenében, de még akkor is pluszos (és ászos) lett a végeredmény.
    Ha sok a kemény cél, akkor 4-5 darabot ellövök.

    Szerintem a legjobb vétel ötös szinten. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák