Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Nekem 26 csatából lett meg a med küldetés, prém nélkül. Az xp összeszedése a legnehezebb. Féltem a frag-től, de nem volt feltűnő a lopkodás. 56%wr, elég erős wn8 mellett (2600), tehát amit gondoltam a küldetésről kb bejött, 25-30 csata kell alaphangon naponta, ha cumiágon van az ember, akkor még több. Gyengébb napokon simán 35-40 csata is kellhet, így érdemes számolni az idő szükségletet. Hát, nem lesz egyszerű ezt 25x teljesíteni.

    A könnyű tankos küldetést ma még megcsinálom, de ez a spot kemény dolog nekem legalábbis, mert általában harcolok ezekkel a tankokkal. Borzalmasan nehezen fogom összeszedni a 12e spot sebzést, úgyhogy azt hiszem ezt a küldetést hanyagolni is fogom később, inkább a med-re fókuszálok.

    Egyébként a könnyű tankokkal könnyebb a másik három feltételt teljesíteni, a nagy amx-el lehet sokat sebezni (meg a kicsivel is, ha összejön), xp-t jobban kapják a könnyű tankok, az 5 frag meg pillanatok alatt megvan. Egyedül ez a fránya spotolás, ami nehéz lehet, ha ezt sikerül jól megoldani, akkor szerintem könnyebb a könnyű tankos küldetés összességében. A spot miatt viszont sajnos én hanyagolni fogom, túl sok idő és csata kell hozzá.

    Viszont rászántam magam egy kis spotolásra és 5763-at hozzáadott egyből :) Sajnos nem hiszem, hogy minden nap meg lehet majd ismételni egy ilyen kiváló kört, pedig akkor megcsinálnám a könnyű tankos küldetést is...
    Map: Malinovka AMX 13 90 1 291 40 408
    Csatában elért Achievement 1 Kiválóság jele, Őrjárat, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
    Legénységi XP: 1 291 Javitások: 10 744 Lőszer: 4 590
    Teljes: 25 074 WN8: 3 134 (99)

    Sikerült még egy ászt behúznom a kicsi AMX-el, de nulla spot mellett, úgyhogy ez most nem segített a küldetésben.
    Map: Ensk AMX 12 t 3 546 (x3 minden nap az első csatáért) 21 278
    Csatában elért Achievement Top Gun, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
    Legénységi XP: 3 546 Lőszer: 2 616
    Teljes: 18 662 WN8: 8 958 (100)

Új hozzászólás Aktív témák