Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorka16

    aktív tag

    válasz PAtr0n #25784 üzenetére

    Én is szeretek nyavalyogni. Utána mindig megfordul a szerencsém. :)
    Azt írja az ember: "Mióta a 8.8-as frisshit-és kijött azóta ez a játék játszhatatlan. Mindegy milyen tankkal megyek, napi 10 csatából 9 95%, hogy vereség."
    Az biztos, hogy ennyire nem súlyos a helyzet. Én nem tartom magam jó játékosnak de ha megnézem a statisztikámat szépen emelkedik a WR amióta elkezdtem játszani. [link]
    És valóban én is találkozom mindenféle megmagyarázhatatlan esettel de egyet biztosra veszek! Ha a játék csal is nem személyre szólóan csal! Te ugyan annyiszor fogsz pattanni a Fuchsról Jagdtigerrel mint bárki más aki éppen szopó randomot kapott.
    Az előbb belinkeltem két csatát a jagdpanther-est vissza is néztem. Valami 6X találtam el a Comet tornyát és abból kettő gold ammoval volt. 113mm páncélt nem bírtam átlőni vele. Mondjuk vesztettünk is.
    Viszont ma volt, hogy 2X pattintottam az E75-öt szintén jagdpanther-el.
    De szerintem ez meg volt 8.7-nél is. Lehet, hogy tévedek de ez a véleményem.

    ui. Nem bántásként de aki 2 év alatt játszott 4000 csatát az ne omoljon már össze egy kis szopóág miatt. Ez mit is jelent? Játszott a 8.7-ben 200 csatát a 8.8-ban, meg 100-at? Szerintem ez nem reprezentatív. :(

Új hozzászólás Aktív témák