Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz kchryss #219960 üzenetére

    Na a mai ranked király volt. 12 stráfra voltam a div2-től. Volt még 3 szorzós csatám. 3 csata, mindegyik x4 stráf és kész is. :D
    Összesen 22 csatából végeztem ki a div3-at. 10x lettem top1 xp-ben. 168%-os hatékonyság a divízióban.

    A három mai csata:
    Progetto, Lakeville, Végre egy szoros csata. Kicsit még rozsdás voltam, első ranked csatám volt ma. Eléggé vesztes szituációból hoztuk vissza a csatát, az E100-unk nagyon jól védte a bázist az E50M-mel pedig megoldottuk a végét. Érdekesebb lett volna ha az ellenfél progetto-ja nem afk, de így is szép volt, majdnem 6k dmg, 3 kill sima első hely: [Replay]

    Malinovka, STB, ÚÚÚ ennek a tanknak egy álom az ágyúja. Olyan pixel lövések bementek hogy öröm volt nézni. Az ellenfél előbb felért a hegyre, de amennyire tudtam próbáltam agresszív pozíciót felvenni hogy megszerezzük a felső állást mert onnantól tudtam hogy nyert ügyünk van: [Replay]

    Redshire, TVP, Na ez egy bokorban ücsörgő csata volt, de abból a jobbik fajta. Kellett a pályaismeret és taktikai tapasztalat hogy felismerjem miután a középső dombokat megszereztük aránylag biztonságosan spotolhatom a túlerőben lévő de a folyóhoz magát beszorító ellenfelet. Sok kezdő szerintem itt visszavonult volna a túlerő láttán pedig 4k ingyen assziszt hevert ott. Az assziszt miatt ez is sima első hely lett: [Replay]

    Első két csatában nem lőttem egy aranyat sem. Utolsóban a végén talán feleslegesen áttáraztam.

    #219970 Djuree
    Pár tokenért? A fenéket! A token mellett még ezek pottyannak: 2500 arany, 8200 kötvény, 11 nap prémium, 5 750 000 kredit
    F2P játékosnak már csak az aranyért, kötvényekért és prémium napokért megéri. Arról nem is beszélve hogy egyetlen hátránya a randommal szemben hogy a személyes küldetések itt nem teljesíthetőek. Vagyis ha valaki nem kampány küldetést csinál és 10-es tankkal játszana annak hülyeség a randomot választania ranked helyett.

    #219969 jano_77
    Tetszik ez a "sokkal kevésbé stressz mentes". Kicsit sok lett a fokozás vagy a tagadószó. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák