Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz Djuree #208940 üzenetére

    A boltban a legalsó ikon a bondért vehető tankok listája. Szóval prém tankokat vehetsz rajta. Meg még egy csomó kevésbé hasznos dologra is költheted. Pl. direktívákra, de én arra tuti nem adnék ki bondot. Nem is nagyon használok direktívákat (általában elfelejtem, hogy van ilyen). Persze ha már minden bondért vehető tankod megvan, akkor miért ne. Talán equipmentet is lehet rajta venni. Ha megszerzed a 3k-t akkor már vehetsz egy nyolcas prém tankot.

    Nekem a wt-vel simán sikerült nyerni, pedig szerintem nem is különösebben voltam jó. Egy csomószor mellélőttem, vagy túl sokáig vártam egy jobb lövésre. De amúgy ez sem rossz ötlet, hogy a végén be kell menni a sarokba, és esélyük sincs. Ha sikerül olyat kiszedni, akinek már az volt az utolsó élete, akkor meg még inkább csökken az esélyük a győzelemre. Bár tök vicces, hogy a T55-ös küldetéseket is simán lehoztuk. Volt, hogy 4k sebzésem volt csak, mert amíg a wt rám vadászott (egyedül voltam ez egyik sarokban, mert benéztem, hogy a többiek merre mennek), addig a csapat felfejlődött nyolcas szintre. Aztán kinyírt a wt, respawn és elindultam a pálya másik felén lévő botokhoz. Míg körbeértem, a csapat tök simán kinyírta a wt-t. Szóval távra tuti én voltam a legjobb, sebzésre meg nem annyira. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák