Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz dorka16 #15529 üzenetére

    Több ezer csatával és néhány kihúzott ággal úgy gondolom nem vagyok már a játék elején. :D A brit/francia/kínai nemzetek nálam elég nagy lemaradásban vannak és már annyira felidegelt az utóbbi napokban ami tier 8-9 körül megy, hogy visszatértem low-tierbe és nagyon jól szórakozom. Olyan újonnan jövőket pótoltam, mint a Pz I C és Pz I G. De gondoltam ha már low tierben játszom, akkor ne olyan ágat vigyek aminek a későbbi tagjai már mind megvannak. :D

    (#15542) Chris0321: A frissítés óta, mióta a lövedékek a random faktor szerint "középre súlyozottan" repülnek el, szerintem az orosz tankok is elég pontosak lettek. Most kihúztam egy KV-1S-t (a rendes KV vonal már végig megvan, csak át akarok menni az orosz med ágra is) és egyszerűen durván OP ez a tank és nagy távolságokra is egész jó eséllyel tudom a célkör közepére küldeni a lövedéket. Alig 15 csatából meglett az Ace Tanker és az event miatt csináltam egy 130.000 kredites kört egy közel 4000 dmg-es csatával. Mondjuk nem cicóztam vele, free XP-ből maxoltam az összes felszerelést és a KV-1-ből áthoztam a 100%-kos 2 skilles legénységet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák