Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grex4

    aktív tag

    Na gondoltam utánanézek én hogy melyik szerveren mi a helyzet retardáltság tekintetében és érdekes dolgot találtam.

    EU-n a teljes játékosállomány mindössze 10%-a jár vissza, Oroszoknál 20%.
    80% Eu-n Tier 5-nél abbahagyja.
    Eu-n 88% 1000 csata alatti, oroszoknál csak 72%.
    Eu-n 56% 200-300 átlag xp-vel rendelkezik, oroszoknál ez 39%
    Eu-n 88%-a a játékosoknak 5 meccset sem játszik egy nap, szóval a csapat bokrai újratermelődnek.

    a legdurvább hogy a közel 10 milliós EU játékosállomány 20%-a a múlt hónapban regisztrált. (kép fenn) Igaz, hasonlóan kiugróan sokan regisztráltak a többi szerverre is feltehetően a nyár miatt. Rengeteg az újonc és rengeteg a retardált is, így számomra már világos hogy a csapatom 70-80%-a miért áll használhatatlan emberekből.

    Egyáltalán nem értem egy cégnek miért az a koncepciója hogy minél többen regisztráljanak, hagyják ott a játékot és újratermelődjön a játékosállomány. Értem hogy nincs konkurencia de azért a 60 millió regisztrált játékosból (ami max 30) miért elég neki a 16% maradó játékos. Ráadásul a 16% játszó ember túlnyomó többsége idióta hiszen 300 átlag xp-t elérni nem túl nagy művészet.

    Amúgy Amcsi szerveren sem túl rózsás a helyzet, de ott legalább idő előtt abbahagyják. Sőt részemről az eventek miatti sírást abbahagyom mert ilyen problémákkal küzdő játékosállományra én sem adnék jó eventeket. Az oroszok komolyan mondom megérdemlik a jó eventeket, szerintem.

    forrás

    [ Szerkesztve ]

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák