Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    Sziasztok!

    Mennyire szokott hatékonyan működni a telefon megkeresése funkció? Nagy valószínűség szerint "lent" hagytam a telefont a próbatermemben (2. emeleten, van térerő), de azért gondoltam lecsekkolom, hogy nyugodt legyek. Viszont a telefon nyomonkövetésnél azt írja, hogy nem található a telefon, és megcsörgetést se tudja megvalósítani.
    Remélhetőleg, csak a MS újabb kudarcáról van szó, nem pedig tényleg elhagytam a telefont és már valaki kiszedte a simet... :U
    Múlt héten már felhúzott a telefon... Múlt pénteken elutaztunk Sárospatakra, de nem akartunk hajnalban indulni, így a 11 órási busszal mentünk, viszont így ott "kellett" aludnunk. Gondoltam, csak találunk üres szobát egy éjszakára, gondolván, hogy a tömeg úgyis szombaton csekkol be. Hát nem nagyon volt szabad hely, így rákerestem neten, hogy milyen alternatívák vannak a városon belül szállásra. Sok esetben ki kellett írnom a telefonszámot az adott oldalról, hogy felhívhassam, mert nem volt opció a szám kijelölése után, hogy indítsam a hívást. A google térképet is elég bénán kezeli a telefon, kicsit próbáltam belenagyítani, hogy megnézzem, hogy mi is az utca neve, ahol az egyik szálló volt, erre teljesen máshol kötöttem, több száz km-rel arrébb, össze-vissza elugrált. Lenne még mit fejlődnie, ennek a rendszernek... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák