Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz spanglee001 #27466 üzenetére

    Hááát, azt írták, h van, hogy a tömítés kiugrik, elvágod ha nem veszed észre...
    Francos plusszt nekem küldték, hát nem olvastad? Ehhh... jössz egy blokkal! ;] :DDD

    cinkoxid: uhh.. ehh... elég beteg cucc.

    sephi: OK, majd mérek. Azért itt jelentős ugrás volt sztem, felületben a sokszorosa az új blokk. Már agyaltam, h maratok egyet, de a gépidő még nekem se lenne ingyen, CNC programot is meg kell íratnom, ahhoz nem értek. Szal biztos nem lenne olcsóbb. Mennyi az annyi? A 220 W TDP-től mindenki bepisil. De ez egy limit, amit beépítenek és ezeknél feljebb van tolva, mint a FX-8370-nél. Ha leveszi a feszt a polgár, akkor ez sem eszik többet. Az meg a másik, hogy gyárilag brutális feszt kapnak, ez is valami 1,52 V-on (és 4 GHz-n) szeretne pöntyögni... Levettem 1,425 V-re és a turbó órajel fölé pöccintettem, jó 4,8 GHz-re, kész. Szal a fogyasztás olyan 120-150 W nagyon maximum terhelve.

    arnoldito: Merlinnél? Ha máshol nincs, akkor esetleg... de ha lehet nem akarom tudni sem, h léteznek... :D

    mackosajt: nekem most is plexis. Nem is értem, hogy törik el. Acetal is műanyag, nem? :U
    Elvileg ez a "síma", de nincs kép, nincs terméklink, nem tudom adnak-e AMD lefogatót...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák