Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi16

    senior tag

    Piroska a szülinapjára Hamupipőkétől és Csipkerózsikától egy, a szexboltban levásárolható 30.000 forintos vásárlási utalványt kap. Fülig pirulva lép be az üzletbe:
    - Mit tudnak ajánlani?
    - Van egy jó vibrátorunk 5.000 forintért!
    A szende kislány még jobban elpirul:
    - Megveszem... A többiért pedig adjon elemet!

    Egy várandós asszonyka ellenőrzésre megy az orvosához. A vizsgálat után szégyellősen megszólal:
    - A férjem megkért, hogy kérdezzek meg valamit...
    - Tudom, tudom - feleli a doki. - Megnyugodhat, a szex nem veszélyes egészen a terhesség utolsó hónapjáig.
    - Köszönöm doktor úr, de nem egészen erről van szó. Azt szeretnénk tudni, hogy nyírhatom-e továbbra is én a füvet?

    Beviszi a nyomtatóját a szervizbe egy férfi. Amikor készen van, megkérdi a szerelőtől, hogy mi volt a baj.
    - Igazából semmi komoly, csak ki kellett tisztítani. Azt javaslom, hogy legközelebb olvassa el a kezelési útmutatóban hogyan kell, és akkor házilag is megcsinálhatja.
    - És a főnöke mit szól hozzá, hogy ilyesmire bíztatja a kuncsaftokat? Hiszen így kevesebben hozzák majd tisztíttatni a készülékeiket!
    - Igazából az ő ötlete volt. A házi tisztítások után jóval több munkánk van.

    A veszekedés végén a vízvezetékszerelő kilöki a feleségét a 10. emeletről, majd utána kiált:
    - Zuhanyrózsa!

    A részeg elszántan dülöngél az utcán. A haverja rákiált:
    - Hová mész komám?
    - Meeeegyek haza... Hukk!... A sziiiilveszteri muribóóól!
    - Most? Hisz március nyolcadika van!
    - Ajjjjaj, akkkkkor jó lesz bellllehúúúzni, az asszony máááár aggóóódhat!

    Az ismert versenyző szenvedélyesen szereti a nőket. Egy fáradt napja után a hálószobájában hat csinos fiatal nő várja:
    - Lányok ma pokoli nehéz versenyem volt, nagyon fáradt vagyok. Egy kislány menjen haza!

    A tanító néni megkérdezi a gyerekeket:

    - Milyen pénzeket ismertek?
    - Dollár!
    - Font!
    - Menet!
    - Na de Pistike, olyan pénz, hogy ''menet'', nem létezik!
    - De igen, tanító néni kérem, mert amikor a nővéremet megkérdezte a barátnője, hogy mennyiért vette az új bundáját, ő azt válaszolta: ''Öt menet volt''!

    Az öreg cowboy belovagol a városba. A sheriff a kocsma előtt a székében ülve nézi, ahogy az öreg leszáll a lóról, kiköti, majd felemeli a ló farkát, egy hatalmas csókot nyom a ló segglyukára, és indul a kocsmaajtó felé. A sheriff megdöbbenve áll fel:
    - Elnézést, uram... Hihetek a szememnek, maga valóban becsókolt a lovának?
    - Bizony, így történt, ugyanis rémesen ki van száradva a szám!
    - És ez segít?
    - Sajnos nem, de legalább nem nyalogatom állandóan!

    Iván a Gulágról tér vissza Moszkvába. Barátai megkérdezik:
    - Hány évig voltál száműzetésben?
    - Tíz évig.
    - Miért, mit csináltál?
    - Semmit.
    - Az nem lehet. Semmiért csak öt év jár!

    A vendég méltatlankodva kérdezi a pincértől:
    - Miért kézzel fogja a rántott szeletemet?!
    - Mert nem akarom még egyszer elejteni!

    Két szesztestvér egymás után hajtja fel a feleseket a kocsmában. A sokadik után egyikük hirtelen beesik az asztal alá és nem mozdul.
    - Eeegy biztos - mondja elismeréssel a másik a csaposnak -, Józsi mindiiiig tudja... Hukk... Hogy miiiikor kell abbahagyni!

    A szöszi elgondolkodva kérdezi az anyukáját:
    - Anyu, igaz az hogy halálunk után porrá leszünk?
    - Igen.
    - Akkor nálam egy hulla van a szekrény tetején...

    - Doktor úr, én ugyanolyan erős vagyok mint húszéves koromban! - dicsekszik a 85 éves bácsi.
    - Az meg hogy lehet?
    - Úgy, hogy a kertünkben van egy nagy kő. Amikor húsz éves voltam, nem tudtam megmozdítani ezt a követ, és képzelje el, kipróbáltam: most sem tudom!

    Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Új hozzászólás Aktív témák